ŠAMPION EVROPE SIGURAN: Inter Movistar u laganom ritmu do pobede protiv Ukrajinaca!

U prvom meču turnira Glavne runde UEFA Lige šampiona koji se igra u kragujevačkom 'Jezeru', šampion Evrope Inter Movistar savladao je ukrajinski Herson rezultatom 3:0.

Bila je ovo lagana utakmica za Rikardinja i ekipu koji su u svim segmentima igre dominirali protiv Ukrajinaca. Na prvi pogodak čekalo se do trećeg minuta kada je Umberto savladao Tsipuna za vođstvo Inter Movistara. U desetom minutu isti igrač je duplirao prednost Španaca i rezultatom 2:0 se otišlo na odmor. Šampion Evrope rutinski je odradio drugih 20 minuta, a jedini strelac u nastavku bio je Ivan Arevalo u 32. minutu. Inter će narednu utakmicu odigrati u četvrtak 4. oktobra od 18 časova, a protivnik će mu biti prvak Češke Era Pak. U drugom meču dana Ekonomac će od 20:30 igrati protiv Era Paka, a ko nije u prilici da prisustvuje meču u Kragujevcu direktan prenos može pratiti na sajtu Ipsportmedia.