Banner Top

Log in
A+ A A-

UEFA FUTSAL LIGA ŠAMPIONA: Ekonomac, Mostar, Novo Vrijeme, Čelik, Dobovec i Veles saznali imena svojih protivnika u evropskoj eliti!

Žreb za Ligu Šampiona Printscreen/ uefa.com Žreb za Ligu Šampiona

Timovi sa Balkana dobili su svoje protivnike u UEFA Ligi Šampiona.

Mostar i Veles biće domaćini turnira preliminarne runde, dok će Novo Vrijeme, Dobovec i Ekonomac ugostiti svoje rivale u glavnoj rundi takmičenja. Evo i sastava svih grupa:

PRELIMINARNA RUNDA UEFA FUTSAL LIGE ŠAMPIONA:

                                                      

Group A: Mostar SG (BIH, hosts), Futsal Gentofte (DEN), Maccabi Nahalat Yitzhak Tel-Aviv (ISR), Wattcell (SCO)

Group B: Sandefjord (NOR), Kampuksen Dynamo (FIN), Allstars Wiener Neustadt (AUT, hosts), Encamp (AND)

Group C: Leo Futsal Club (ARM), Uddevalla (SWE hosts), Čelik NK (MNE), Vængir Júpiters (ISL)

Group D: Hohenstein-Ernstthal (GER, hosts), Doukas SAC (GRE), KF Tirana (ALB) , Belfast United (NIR)

Group E: Veles (MKD, hosts), Valletta (MLT), Futsamba Naas (IRL), Cosmos Tallinn (EST)

Group F: Hovocubo (NED), Reading Futsal Club (ENG), Vytis (LTU, hosts), Murata (SMR)

Group G: Record Bielsko-Biała (POL, hosts), Varna City (BUL), Cardiff University (WAL), Racing Futsal Luxembourg (LUX)

Group H: Informatica Timişoara (ROU, hosts), Lynx FC (GIB), Turkish champions tbc (TUR)

Group I: TMC Tbilisi (GEO), Dinamo Chişinău (MDA, hosts), RCD Futsal La Chaux-de-Fonds (SUI)

GLAVNA RUNDA UEFA FUTSAL LIGE ŠAMPIONA STAZA B:

 

Group 5: A&S Futsal Pescara (ITA), APOEL (CYP, hosts), Preliminary round winner Group A, Preliminary round winner Group C

Group 6: Aktobe (KAZ), Novo Vrijeme Makarska (CRO, hosts), Preliminary round winner Group B, Preliminary round winner Group I

Group 7: Nikars Riga (LVA, hosts), Preliminary round winners Group D, Preliminary round winner Group G, Preliminary round winner Group H

Group 8: Araz Naxçivan (AZE), Lučenec (SVK, hosts), Preliminary round winner Group E, Preliminary round winner Group F

GLAVNA RUNDA UEFA FUTSAL LIGE ŠAMPIONA STAZA A:

 

Group 1: Barça (ESP), Benfica (POR), Halle-Gooik (BEL, hosts), Kremlin-Bicêtre United (FRA)

Group 2: Inter FS (ESP, holders), Ekonomac Kragujevac (SRB, hosts), EP Chrudim (CZE), MFC Kherson (UKR)

Group 3: TTG-Ugra Yugorsk (RUS), Győr (HUN), Sibiryak (RUS), Dobovec (SVN, hosts)

Group 4: Sporting CP (POR), Kairat Almaty (KAZ), LSM Lida (BLR), Feniks (takozvana država Kosovo, hosts)

Preliminarna runda odigraće se u periodu od 28. avgusta do 2. septembra, dok će glavna runda biti na programu od 2. do 7. oktobra.

Titulu brani Inter Movistar, koji i ove sezone dolazi u UEFA Ligu Šampiona kao šampion Španije, a svoj pohod započeće iz dvorane 'Jezero' u Kragujevcu!

Uskoro opširnije...