PESKARA UBEDLJIVA PROTIV KNOPUNTA: Poslednje kolo odlučiće putnika na F4 turnir UEFA Futsal kupa!

UEFA Futsal kup Futsal Balkan UEFA Futsal kup

U drugoj utakmici drugog kola A grupe 'elitne runde' UEFA Futsal kupa domaćin turnira Peskara opravdala je ulogu favorita i ubedljivo savladala holandski Knopunt sa

Od samog starta utakmice Italijani su krenuli agresivno i poveli su već u prvom minutu preko Rescie. Kada je na početku trećeg minuta Kucolino pogodio za 2:0 videlo se da je jedino pitanje koje se postavlja na ovom susretu to sa kojom će razlikom Peskara savladati Knopunt. Ipak, nadu gostima vratio je Cejar u 11. minutu, ali ta nada nije dugo trajala jer je dva minuta kasnije Rosa pogodio za 3:1. Tim rezultatom se otišlo na odmor, a u drugom delu igre rapsodija italijanske ekipe. Pogađali su redom Kucolino u 25. , Romano u 27. , Rosa u 30. i Boruto u 32. i 34. za ubedljivih 8:1 za Peskaru. Posle dve odigrane utakmice Barselona vodi na tabeli grupe A sa šest osvojenih bodova, Ekonomac i Peskara imaju po tri boda, dok je Knopunt poslednjeplasiran bez šansi za prolaz dalje i bez osvojenog boda iz prve dve utakmice. U poslednjem kolu, u subotu 25. novembra na teren će prvo Ekonomac i Knopunt, dok će poslednju utakmicu ovog turnira odigrati Barselona i Peskara.