PAKO SEDANO ZAUSTAVIO HRABRE KRAGUJEVČANE: Ekonomac - Barselona 2:3 (VIDEO)

KMF Ekonomac Facebook.com/ KMF Ekonomac KMF Ekonomac

Velika šteta i nezaslužen poraz Kragujevčana protiv velike Barselone!

Napadali su futsaleri Ekonomca, bili ravnopravni, pa čak u većem delu utakmice i bolji rival od katalonskog velikana, ali se skoro svaki put na kraju isprečio Pako Sedano! Već u prvom minutu Simi je doveo Kragujevčane u vođstvo maestralnim golom. Izjednačio je Ferao posle prekida i iako je bilo dosta prilika na odmor se otišlo rezultatom 1:1. Najzaslužniji za to bili su Sedano i Momčilović. Kada je Adolfo u 27. minutu pogodio na asistenciju Paka Sedana, delovalo je da će Barselona rutinski privesti meč kraju, ali su tada Kragujevčani pokazali karakter i veoma brzo se vratili preko Talesa. Napadali su futsaleri Ekonomca, a Barselona je njihovih napada stigla do prednosti od 3:2, strelac je bio Hoselito. Na sve ili ništa krenuo je Ekonomac tada i u poslednjih nekoliko sekundi utakmice imali su dve odlične prilike, ali je udarce Rnića, a zatim i Talesa spektakularno odbranio najbolji pojedinac ovog meča Pako Sedano! Na kraju Ekonomac - Barselona 2:3 i Španci su posle ove pobede jako blizu F4 turniru UEFA Futsal kupa.

Sve detalje pre, za vreme i posle utakmice mogli ste pratiti uz naš 'lajv blog'.

Ekonomac - Barselona 2:3

Ekonomac: Momčilović, Antonić - Ramić, Ivanković, Borisov, Tales, Kopanja, Matijević, Igor, Rnić, Lazarević, Stojković, Pršić, Rajčević, Simi.

Trener: Predrag Rajić

Barselona: Sedano, Huanjo, Feiksas - Aikardo, Leo Santana, Diego, Ferao, Beltran, Tolra, Žoao Batista, Adolfo, Riviljos, Hoselito, Rafa Lopez.

Trener: Andreas Plaza Alvarez

Utakmica je završena, hrabri Ekonomac poražen je od Barselone!

40. minut - PAKO SEDANO NA SPEKTAKULARAN NAČIN ZAUSTAVLJA UDARCE RNIĆA I TALESA I DONOSI SVOM TIMU POBEDU!

39. minut - Pokušaj Rnića, ali od svega samo korner.

38. minut - KAKVA ODBRANA MOMČILOVIĆA! FENOMENALNO JE REAGOVAO POSLE UDARCA AIKARDA I ODRŽAO EKONOMAC U IGRI!

37. minut - Pokušaj Talesa preko gola Paka Sedana.

35. minut - GOL ZA BARSELONU! Odlična akcija koju u pogodak pretvara Hoselito!

35. minut - Pokušaj Aikarda ali pored gola Momčilovića!

34. minut - Kakav potez Pršića kog ruši Riviljos i Ekonomac je imao priliku iz slobodnog udarca. Pokušaj Borisova brani Sedano!

33. minut - KAKVA PRILIKA ZA TOLRU KOJI JE PROMAŠIO PRAZAN GOL NA DRUGOJ STATIVI! Dosta sreće za Ekonomac!

32. minut - GOOOOOOOL! Udarac Talesa bio je neodbranjiv za Paka Sedana! Ponovo je nerešeno!

29. minut - Rnić ulazi umesto Momčilovića i Ekonomac kreće na sve ili ništa!

27. minut - GOL ZA BARSELONU! NA ASISTENCIJU NAJBOLJEG POJEDINCA OVOG SUSRETA PAKA SEDANA POGODIO JE ADOLFO!

27. minut - Simijev udarac spektakularno brani Pako Sedano!

24. minut - Udarac Tolre brani Nemanja Momčilović!

23. minut - Adolfo šutira pored gola!

22. minut - Ponovo je šutirao Tales, ali sjajan je još jednom Pako Sedano!

21. minut - Pokušaj Diega, brani Momčilović!

21. minut - Počelo je drugo poluvreme.

KRAJ PRVOG DELA IGRE, ODLIČNA IGRA EKONOMCA I AKTIVAN REZULTAT POSLE PRVIH 20 MINUTA IGRE! IPAK SU U CENTRU PAŽNJE FENOMENALNI GOLMANI MOMČILOVIĆ I PAKO SEDANO!

20. minut - Pokušaj Lea Santane ali pored gola Ekonomac je imao sreće!

20. minut - Hoselito pokušava, ali Momčilović je fenomenalan!

19. minut - Momčilović još jednom odbranom ostavlja Ekonomac u igri!

18. minut - Pokušaj Talesa, ali spektakularno brani Pako Sedano!

17. minut - Tajm aut uzima Predrag Rajić!

17. minut - Greška Kragujevčana i indirekt, ali Momčilović spektakularno brani!

17. minut - FERAO POGAĐA PREČKU NEVEROVATNIM UDARCEM SA SEDAM METARA!

16. minut - KAKVA PRILIKA ZA TALESA ALI PAKO SEDANO POKAZUJE ZBOG ČEGA JE TRENUTNO JEDAN OD NAJBOLJIH GOLMANA SVETA!

14. minut - Pokušaj Talesa brani Pako Sedano, a Batista iz kontra napada ne uspeva da pogodi nebranjenu mrežu Ekonomca.

13. minut - Ekonomac je ponovo došao do daha posle paklenih par minuta. Videćemo koliko mogu Kragujevčani u nastavku susreta.

12. minut - Pokušaće Predrag Rajić ponovo da iznenadi protivnika ubacivanjem Rnića umesto Momčilovića! Ekonomac igra sa pet igrača u polju!

12. minut - Adolfo izlazi sam ispred Momčilovića, ali golman Ekonomca spektakularnom odbranom ostavlja svoj tim u igri!

11. minut - Ferao pogađa stativu, dosta sreće za Ekonomac!

10. minut - GOL ZA BARSELONU! Ponovo je Ekonomac pao posle prekida, strelac je bio Ferao! Ekonomac - Barselona 1:1

9. minut - Barsa je došla do igre, ali se Ekonomac na krilima sjajnog Momčilovića brani.

8. minut - U istom minutu pokušaj Talesa i Diega ali ostaje 1:0!

7. minut - Pokušaj Igora iz kontra napada ali ipak nema gola.

6. minut - Pokušaj Tolre brani Momčilović!

5. minut - Ekonomac igra fenomenalno i potpuno je iznenadio Barselonu!

3. minut - Pokušaj Pršića ali pored gola Paka Sedana!

1. minut - GOOOOOOOL! SIMI POGAĐA ZA RADOST KRAGUJEVČANA! Fenomenalan volej udarac za 1:0, sjajan start izabranika Predraga Rajića!

17:30 - Utakmica je počela!

17:20 - Prve petorke na ovoj utakmici su sledeće:

Ekonomac: Momčilović - Igor, Rnić, Tales, Simi

Barselona: Sedano - Aikardo, Leo Santana, Diego, Ferao

17:00 - Obe ekipe su izašle na zagrevanje.