IK: Magnus Futsal prvak, Marlon iz redova viceprvaka najbolji igrač

Stigao je i Interkontinentalni Kup u Katru do samog kraja. Futsaleri Magnus Futsala zasluženo su osvojili naslov. U debiju na IK-u, Magnus je bio bolji u finalu od Carlos Barbose koji su u posljednja četiri izdanja jednom osvojili i čak triput bili viceprvaci.

Poveo je Magnus 1:0 pogotkom Diega u 18. minuti i mreže su onda mirovale do 32. minute kada Canabarro poravnava na 1:1. U produžetcima slijedi novo vodstvo Magnusa, strijelac je Mithyue i novo poravnavanje nakon gola Grilla za 2:2. Kada su u 45. i minutu kasnije pogodili Simi i Neguinho, bilo je jasno da će slaviti Magnus Futsal. Konačnih 4:3 postavio je Murilo.

U borbi za treće mjesto Barcelona Lassa je „razvalila“ katarski Al Rayyan. U visokoj pobjedi po dva pogotka postigli su Aicardo i Lin, a Esteban i Wilde dodali su jedan za 6:1. Dodajmo i podatak da je za najboljeg igrača turnira i nagradu od 4000 eura osvojio kapetan Carlos Barbose, Marlon, a da je najbolji strijelac turnira sa šest pogodaka bio Wilde, član Barcelone Lassa. Najboljim golmanom turnira proglašen je Tiago de Melo, čuvar prvakove mreže.