Inter Movistar na krilima Ricardinha izborio treće uzastopno finale

Očekivano, Inter Movistar je u trećoj utakmici polufinala izborio veliko finale sa Barcelonom. Sve je bilo jasno kada je Palma propustila prigodu u drugoj utakmici „dokrajčiti“ Movistar.

I ovu su utakmicu bolje otvorili gosti, s dva pogotka u četvrtoj minuti. No, najbolji igrač susreta Ricardinho u 14. minuti smanjuje na 1:2, a onda griješi gostujući vratar i rezultat je poravnat. Daniel je doveo Inter Movistar u vodstvo u 24. minuti, a finale je potvrdio, tko drugi nego, Ricardinho dvije minute prije kraja.

POLUFINALE – TREĆA UTAKMICA – LNFS

INTER MOVISTAR – PALMA FUTSAL 5:3 (2:2)

Strijelci: 0:1 Taffy 4', 0:2 Attos 4', 1:2 Ricardinho 14', 2:2 Barron (ag) 20', 3:2 Daniel 24', 4:2 Ricardinho 38', 5:2 Rivillos 40, 5:3 Pizarro 40'

INTER MOVISTAR: Herrero, Daniel, Pola, Ricardinho, Cardinal; Lolo, Rivillos, Borja, Darlan, Humberto

PALMA FUTSAL: Barron, Vadillo, Joao Batista, Sergio, Taffy; Attos, Tomaz, Joselito, Chicho, Paradynski, Pizarro