Alex Merlim poveo aktualne prvake do slavlja (video)

Featured Alex Merlim poveo aktualne prvake do slavlja (video)

Aktualni prvak u novo je EP ušao upravo na „frajerski“ način. Bez primljenog pogotka pobjeda protiv Azerbejdžanaca koji su platili „ceh“ nervoznog Amadeu koji je isključen u 19. minuti.

Azeri nisu uspjeli obraniti se sa igračem manje jer je 70-tak sekundi kasnije Alex Merlim primio jednu visoku loptu, napravio dva koraka sa njom, a onda ju „torpedirao“ u suprotni kut za 1:0.

Do kraja poluvremena ostalo je bilo samo 21 sekunda, a već u devetoj sekundi drugog dijela ponovno Alex Merlim u glavnoj ulozi. Ukrao je loptu protivničkoj obrani i preciznim udarcem povisio na 2:0. Posljednji gol na utakmici djelo je Giassona koji je u gol skrenuo ubačaj iz kornera od strane Murila.

Do kraja susreta pokušali su Azerbejdžanci i sa golman-igračem, ali najviše do čega su stigli je prigoda iz 30. minute kada se na korneru lijepo okrenuo Chovdarov i na drugoj vratnici uposlio Zeynalova, no još se jednom pokazalo da je Mammarela jedna od najjačih Menichellievih uzdanica.