SLOBODAN RAJČEVIĆ POSLE REMIJA SA AZURIMA: Za tri boda je falilo malo hrabrosti! Meč između Italije i Slovenije biće lep za gledanje!

Futsal reprezentacija Srbije Instagram.com/ fudbalskisavezsrbije Futsal reprezentacija Srbije

Futsal reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno sa Italijom, 1:1 u drugoj utakmici A grupe Evropskog prvenstva u Sloveniji.

Orlovi su poveli golom Dragana Tomića deset minuta pre kraja susreta, a izjednačio je De Luka dva minuta kasnije. Golove sa ovog meča, izjave Gorana Ivančića i Stefana Rakića, kao i analizu utakmice možete pronaći na sledećim linkovima:

SRBIJA - ITALIJA 1:1: POGLEDAJTE GOLOVE I NAJBOLJE PRILIKE SA UTAKMICE KOJU SU ODIGRALI ORLOVI I AZURI! (VIDEO)

GORAN IVANČIĆ POSLE REMIJA SA AZURIMA: BILI SMO PRAVA EKIPA! ITALIJA I SLOVENIJA ĆE ODIGRATI POŠTENU UTAKMICU!

STEFAN RAKIĆ POSLE REMIJA PROTIV AZURA: ODIGRALI SMO PRAVU MUŠKU UTAKMICU! VERUJEM U POŠTENJE ITALIJANA I SLOVENACA!

FUTSAL BALKAN ANALIZA: DOKTORSKA DISERTACIJA MIODRAGA AKSENTIJEVIĆA! PERIĆ KAPITENSKI, TOMIĆ POSTAJE VELIKI IGRAČ! OVAKVA SRBIJA MOŽE PROTIV SVAKE EKIPE!

Komentar meča koji su odigrali Orlovi i Azuri specijalno za naš sajt dao je i jedan od najzaslužnijih za bod protiv Italije, Slobodan Rajčević.

Jedna tvrda i borbena utakmica sa obe strane. Mislim da smo imali snage da dođemo do tri boda, samo je trebalo da budemo hrabriji u par navrata. Ostaje žal što nismo pobedili, jer smo vodili 1:0 - rekao je popularni Boba, a zatim se dotakao i poslednje utakmice naše grupe koju će odigrati Slovenija i Italija u subotu trećeg feburara od 20:45, a u kojoj našem nacionalnom timu odgovara svaki rezultat osim remija sa velikim brojem golova:

Ne dovodim u pitanje poštenu igru između Slovenije i Italije i mislim da će isto biti dobra utakmica za gledanje. Nadam se da će nama ovaj bod biti dovoljan za četvrfinale - zaključio je Rajčević.