Banner Top

Log in
A+ A A-

Turniri

Konačno počeo ''Fis gol 2018'': Uzbudljivi mečevi već na početku

Čast da otvore ovogodišnji turnir pripala je iskusnoj ekipi Caffe Bar A-2 i ekipi Hadžajlić. Na jednoj strani našli su se Zajko Zeba, Sanel Jahić, Jasmin Ligata, Adis Šahmanija koji su napadali čitavim tokom susreta, prijetili, ali je njihov protivnik predvođen Almirom Kerlom postizao golove, te je na kraju Hadžajlić slavio pobjedu 3:5.

Tagged under

Uzbuđenja na vrhuncu!!! Par-selo cup ulazi u knockout fazu

Par- selo cup u Tuzli dostiže vrhunac. 

Sinoćnim utakmicama završena je grupna faza turnira i ulazi se u knockout fazu, gdje su se već isprofilisale i najkvalitetnije ekipe. U nastavku pogledajte i sve rezultate grupne faze turnira, kao i raspored 1/8 finala.

PETAK, 27.07.

A 20:30 UM PAR SELO-DUBR. - MLADI VUKOVIJE 4-2
A 21:15 PAR SELO-DUBRAVE - ZLATNIK TUZLA (veterani) 4-1
B 22:00 PASCI-CINKARNA IBRA - GEOSERVIS ŽIVINICE 3-0

SUBOTA, 28.07.

E 21:15 MNK FORMULA - JEČMIŠTE 3-0 
D 22:00 MNK LUKAVAC - RUDAR BUKINJE 2-3

NEDJELJA, 29.07.

B 19:30 SAJO DOO OLOVO - PASCI-CINKARNA IBRA 4-0
B 20:15 A. S. MEŠIĆ - FC SALINES TUZLA (veterani) 3-1
B 21:00 ARMENSA TEAM - SAJO DOO OLOVO 2-0
C 21:45 DMV VAGE TUZLA - CRVENE NJIVE-KROJČICA 2-2

PONEDJELJAK, 30.07.

A 20:00 ZLATNIK TUZLA - I. M. SEMIĆ (veterani) 3-7
F 20:45 MNK BOSNA KOMPRED U20 - ANDRIMAR TARZO 2-0
D 21:30 RUDAR BUKINJE - AVENIJA-AQUA 2-9

UTORAK, 31.07.

C 19:30 CRVENE NJIVE-KROJČICA - MERIDIJANA BRODAC 2-1
B 20:15 CRVENE NJIVE - A. S. MEŠIĆ (veterani) 3-3
C 21:00 FC BAŠIGOVCI-ADRIAT. - MERIDIJANA BRODAC 1-4
A 21:45 ŽIVI NICE ŽIVINICE - UM PAR SELO-DUBR. 2-2
C 22:30 MERIDIJANA BRODAC - DMV VAGE TUZLA 4-1

SRIJEDA, 01.08.

D 19:30 RUDAR BUKINJE - KMF BRČKO ZDRAVLJE 1-3
F 20:15 TOM CAT - ANDRIMAR TARZO 1-0
D 21:00 KMF BRČKO ZDRAVLJE - AVENIJA-AQUA 2-0
B 21:45 ARMENSA TEAM - PASCI-CINKARNA IBRA 3-0
D 22:30 KMF BRČKO ZDRAVLJE - MNK LUKAVAC 0-2

ČETVRTAK, 02.08.

E 19:30 VERENSTAN ŽIVINICE - UM DRIJENČA 3-0
B 20:15 FC SALINES TUZLA - CRVENE NJIVE (veterani) 1-4
E 21:00 UM DRIJENČA - JEČMIŠTE 3-2
F 21:45 TOM CAT TUZLA - MNK BOSNA KOMPRED U20 1-1
E 22:30 UM DRIJENČA - MNK FORMULA 4-1

PETAK, 03.08.

A 19:30 FT DOBOROVCI - ŽIVI NICE ŽIVINICE 4-0
E 20:15 JEČMIŠTE - VERENSTAN ŽIVINICE 1-4
A 21:00 MLADI VUKOVIJE - FT DOBOROVCI 0-4
A 21:45 I. M. SEMIĆ - PAR SELO-DUBRAVE (veterani) 3-1
A 22:30 UM PAR SELO-DUBR. - FT DOBOROVCI 2-5

SUBOTA, 04.08.

C 20:45 FC BAŠIGOVCI-ADRIAT. - CRVENE NJIVE-KROJČICA 3-0
E 21:30 VERENSTAN ŽIVINICE - MNK FORMULA 5-2
D 22:15 AVENIJA-AQUA - MNK LUKAVAC 0-3

NEDJELJA, 05.08.

F 19:30 ZRINJSKI MOSTAR - MNK BOSNA KOMPRED U20 0-3
A 20:15 ŽIVI NICE ŽIVINICE - MLADI VUKOVIJE 3-0
F 21:00 ZRINJSKI MOSTAR - TOM CAT TUZLA 0-3
C 21:45 DMV VAGE TUZLA - FC BAŠIGOVCI-ADRIAT. 5-2
F 22:30 ANDRIMAR TARZO - ZRINJSKI MOSTAR 3-0

U 1/8 finala igraće:

Utorak, 07.08.

19:30 UM Par Selo-Dubr. - DMV Vage Tuzla 
20:30 MNK Lukavac - Andrimar Tarzo
21:30 Armensa Team - Avenija-Aqua
22:30 MNK Bosna Kompred - UM Drijenča

Srijeda, 08.08.

19:30 Verenstan Živinice - KMF Brčko Zdravlje 
20:30 D.O.O Meridijana Brodac - Živi Nice Živinice
21:30 FT Doborovci - Crvene Njive-Krojčica
22:30 Sajo doo Olovo - Tom Cat Tuzla

Tagged under
Subscribe to this RSS feed