SVILAJNAC I ĆUPRIJA MEĐU ČETIRI NAJBOLJE EKIPE U LAPOVU: Tanasković brži od sirene, Ramić i drugari preokretom do polufinala!

Turnir u Lapovu Facebook.com/ Turnir u malom fudbalu Turnir u Lapovu

Turnir u Lapovu ušao je u samu završnicu.

Pošto su završene prve dve četvrtfinalne utakmice, čije izveštaje možete pronaći na sledećem linku:

DM INVEST I RC BEOGRAD PRVI POLUFINALNI PAR U LAPOVU: ARSIĆ I MARKOVIĆ NOSILI SVOJE EKIPE KA PLASMANU U NAREDNU RUNDU!

odigrana su i dva preostala meča ove faze takmičenja u kojima su postignuti sledeći rezultati:

KMF Svilajnac - Red Line 034 2:1

DeŠped Lapovo - Ćuprija 2:3

Drugi polufinalni par, dakle, činiće KMF Svilajnac i Ćuprija. Svilajnac je na krilima nekada najveće nade Partizana, Nemanje Tomića, stigao do trijumfa u drugom poluvremenu. Prvi deo igre završen je bez golova, a Pajić je golom u 22. minutu doneo prednost pobedničkoj ekipi. Kada je delovalo da će se ovim rezultatom meč i završiti, videli smo finiš kakav ne bi režirali ni doajeni filmske industrije poput Hičkoka, Tarantina, Almodovara ili Dejvida Linča. Prvo je Red Line 034 stigao do izjednačenja u 39. minutu, golom Filipovića, ali je radost ove ekipe trajala svega nekoliko sekundi jer je Tanasković spektakularnim solo prodorom nanizao nekoliko defanzivaca i pogodio za plasman Svilajnca u polufinale!

U polufinalu će Nemanju Tomića i ekipu čekati Ćuprija, koja je predvođena jednim od najboljih srpskih futsalera, Denisom Ramićem, stigla do velikog preokreta i trijumfa. Vodio je DeŠped 2:0 na poluvremenu, ali su Ramić i drugari postigli tri gola i obezbedili mesto među četiri najbolje ekipe turnira u Lapovu!

Dakle, u polufinalu turnira sastaće se:

Dm Invest Doo - Rc Beograd i

KMF Svilajnac - Ćuprija

Polufinale je na programu u ponedeljak 13. i utorak 14. avgusta, a Futsal Balkan će kao medijski partner ispratiti kompletan tok ovog turnira.