FAVORITI RUTINSKI DO ČETVRTFINALA: Bez rezultatskog uzbuđenja u poslednja dva meča osmine finala turnira u Lapovu!

Ekipa Ćuprija Facebook.com/ Turnir u malom fudbalu Ekipa Ćuprija

Poznat je i poslednji četvrtfinalni par turnira u Lapovu!

Posle prvih šest mečeva osmine finala, čije izveštaje možete pronaći na sledećim linkovima:

POČELA NOKAUT FAZA U LAPOVU: FUTSAL BALKAN I DM INVEST PRVI DO ČETVRTFINALA!

OSMINA FINALA SE BLIŽI KRAJU: DARKO VRLANAC, RC BEOGRAD, KMF SVILAJNAC I RED LINE 034 OBEZBEDILI MESTO U ČETVRTFINALU TURNIRA U LAPOVU!

odigrane su i poslednje dve utakmice ove faze takmičenja, a postignuti su sledeći rezultati:

DEŠPED LAPOVO 7:0 (3:0) KAFE PRESTIŽ SVILAJNAC

ĆUPRIJA 5:1 (3:0) KRONOŠPAN

Da krenemo redom...

DEŠPED LAPOVO 7:0 (3:0) KAFE PRESTIŽ SVILAJNAC

Favorit je na veoma ubedljiv način opravdao svoju ulogu! Igrači DeŠpeda odigrali su sigurno od prvog do poslednjeg minuta meča i nisu dozvoli timu iz Svilajnca da pripreti ni u jednom trenutku meča. Redom su pogađali Vasić u 7. , Đorđević u 13. , pa ponovo Vasić u 17. minutu za 3:0 u prvom poluvremenu. Svoj šou u drugom delu igre imao je Slavković, koji je u stilu Levandovskog postigao četiri pogotka i obezbedio ubedljivu pobedu svom timu.

ĆUPRIJA 5:1 (3:0) KRONOŠPAN

Na megdan DeŠpedu izaći će futsaleri Ćuprije, predvođeni Denisom Ramićem. Oni su, u još jednom meču bez rezultatske neizvesnosti, savladali Kronošpan sa 5:1 i tako osigurali mesto u četvrtfinalu. Strelci za Ćupriju bili su tri puta Mitaković, Ramić i Đurić, dok je čast Kronošpana donekle spasao Bojević.

Četvrtfinale u Lapovu počeće u četvrtak 9. avgusta utakmicom između Futsal Balkana i Dm Investa koja je na programu od 21 čas, a evo i svih četvrtfinalnih parova:

DeŠped - Ćuprija

Futsal Balkan će kao medijski partner ispratiti kompletan tok ovog turnira, a šta se sve dešavalo u dosadašnjem toku takmičenja možete pročitati na sledećim linkovima: