Banner Top

Log in
A+ A A-

Uzbuđenja na vrhuncu!!! Par-selo cup ulazi u knockout fazu

Par- selo cup u Tuzli dostiže vrhunac. 

Sinoćnim utakmicama završena je grupna faza turnira i ulazi se u knockout fazu, gdje su se već isprofilisale i najkvalitetnije ekipe. U nastavku pogledajte i sve rezultate grupne faze turnira, kao i raspored 1/8 finala.

PETAK, 27.07.

A 20:30 UM PAR SELO-DUBR. - MLADI VUKOVIJE 4-2
A 21:15 PAR SELO-DUBRAVE - ZLATNIK TUZLA (veterani) 4-1
B 22:00 PASCI-CINKARNA IBRA - GEOSERVIS ŽIVINICE 3-0

SUBOTA, 28.07.

E 21:15 MNK FORMULA - JEČMIŠTE 3-0 
D 22:00 MNK LUKAVAC - RUDAR BUKINJE 2-3

NEDJELJA, 29.07.

B 19:30 SAJO DOO OLOVO - PASCI-CINKARNA IBRA 4-0
B 20:15 A. S. MEŠIĆ - FC SALINES TUZLA (veterani) 3-1
B 21:00 ARMENSA TEAM - SAJO DOO OLOVO 2-0
C 21:45 DMV VAGE TUZLA - CRVENE NJIVE-KROJČICA 2-2

PONEDJELJAK, 30.07.

A 20:00 ZLATNIK TUZLA - I. M. SEMIĆ (veterani) 3-7
F 20:45 MNK BOSNA KOMPRED U20 - ANDRIMAR TARZO 2-0
D 21:30 RUDAR BUKINJE - AVENIJA-AQUA 2-9

UTORAK, 31.07.

C 19:30 CRVENE NJIVE-KROJČICA - MERIDIJANA BRODAC 2-1
B 20:15 CRVENE NJIVE - A. S. MEŠIĆ (veterani) 3-3
C 21:00 FC BAŠIGOVCI-ADRIAT. - MERIDIJANA BRODAC 1-4
A 21:45 ŽIVI NICE ŽIVINICE - UM PAR SELO-DUBR. 2-2
C 22:30 MERIDIJANA BRODAC - DMV VAGE TUZLA 4-1

SRIJEDA, 01.08.

D 19:30 RUDAR BUKINJE - KMF BRČKO ZDRAVLJE 1-3
F 20:15 TOM CAT - ANDRIMAR TARZO 1-0
D 21:00 KMF BRČKO ZDRAVLJE - AVENIJA-AQUA 2-0
B 21:45 ARMENSA TEAM - PASCI-CINKARNA IBRA 3-0
D 22:30 KMF BRČKO ZDRAVLJE - MNK LUKAVAC 0-2

ČETVRTAK, 02.08.

E 19:30 VERENSTAN ŽIVINICE - UM DRIJENČA 3-0
B 20:15 FC SALINES TUZLA - CRVENE NJIVE (veterani) 1-4
E 21:00 UM DRIJENČA - JEČMIŠTE 3-2
F 21:45 TOM CAT TUZLA - MNK BOSNA KOMPRED U20 1-1
E 22:30 UM DRIJENČA - MNK FORMULA 4-1

PETAK, 03.08.

A 19:30 FT DOBOROVCI - ŽIVI NICE ŽIVINICE 4-0
E 20:15 JEČMIŠTE - VERENSTAN ŽIVINICE 1-4
A 21:00 MLADI VUKOVIJE - FT DOBOROVCI 0-4
A 21:45 I. M. SEMIĆ - PAR SELO-DUBRAVE (veterani) 3-1
A 22:30 UM PAR SELO-DUBR. - FT DOBOROVCI 2-5

SUBOTA, 04.08.

C 20:45 FC BAŠIGOVCI-ADRIAT. - CRVENE NJIVE-KROJČICA 3-0
E 21:30 VERENSTAN ŽIVINICE - MNK FORMULA 5-2
D 22:15 AVENIJA-AQUA - MNK LUKAVAC 0-3

NEDJELJA, 05.08.

F 19:30 ZRINJSKI MOSTAR - MNK BOSNA KOMPRED U20 0-3
A 20:15 ŽIVI NICE ŽIVINICE - MLADI VUKOVIJE 3-0
F 21:00 ZRINJSKI MOSTAR - TOM CAT TUZLA 0-3
C 21:45 DMV VAGE TUZLA - FC BAŠIGOVCI-ADRIAT. 5-2
F 22:30 ANDRIMAR TARZO - ZRINJSKI MOSTAR 3-0

U 1/8 finala igraće:

Utorak, 07.08.

19:30 UM Par Selo-Dubr. - DMV Vage Tuzla 
20:30 MNK Lukavac - Andrimar Tarzo
21:30 Armensa Team - Avenija-Aqua
22:30 MNK Bosna Kompred - UM Drijenča

Srijeda, 08.08.

19:30 Verenstan Živinice - KMF Brčko Zdravlje 
20:30 D.O.O Meridijana Brodac - Živi Nice Živinice
21:30 FT Doborovci - Crvene Njive-Krojčica
22:30 Sajo doo Olovo - Tom Cat Tuzla

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.