REMI U LAZAREVCU: Kolubara i Požarevac podelili bodove!

U meču 10. kola Druge futsal lige Srbije Kolubara i Požarevac su u Lazarevcu podelili bodove.

Prvi deo igre protekao je uz dosta borbe, Požarevac je prepoznatljivom igrom preko sidra pokušavao da pripreti domaćinu koji se u napadu oslanjao pre svega na Luku Lazarevića. Upravo je Lazarević postigao prvi gol na meču u 19. minutu, ali je 'požarevački Rikardinjo' Gostojić samo minut kasnije izjednačio pa se na odmor otišlo sa rezultatom 1:1. U nastavku, slična situacija na terenu. Prvi do gola ponovo stiže domaćin, preko Živkovića u 32. minutu, ali raspoloženi kapiten gostiju Gostojić nije dozvolio Kolubari da upiše novu 'trojku' i pogotkom u 35. minutu doneo je važan bod svojoj ekipi. Posle 10 odigranih utakmica Kolubara se nalazi na petom mestu drugoligaškog karavana sa 16 osvojenih bodova, dok je Požarevac trenutno deveti sa pet bodova manje.