TOMIN BRŽI OD SIRENE: SAS, teže od očekivanog, do bodova protiv Ekonomista!

Teže od očekivanog futsaleri SAS-a upisali su novu pobedu u drugoligaškom karavanu.

Zrenjaninci su slavili protiv fenjeraša Ekonomista, ali uz dosta muke, puno neizvesnosti i više znanja, sreće i spretnosti u samom finišu. Prvi deo igre pripao je domaćinu koji je preko omalenog Igora Aranitovića stigao do dva gola prednosti. Aranitović je prvi pogodak postigao u 4. , a drugi u 13. minutu. Ovim rezultatom se otišlo na odmor i tokom većeg dela drugog poluvremena delovalo je da će Zrenjaninci stići do pobede, ali se beogradska ekipa nije predavala i blickrigom u samom finišu uspela je da izjednači! Nikola Jović je u 38. minutu smanjio na 2:1, da bi snažni Dimitrije Mihić minut kasnije doneo veliku radost Beograđanima. Radost ipak nije dugo trajala... Iskusni Aleksandar Tomin je bio brži od sirene sproveo je loptu iza leđa Grujića u poslednjim trenucima meča i doneo je novi trijumf SAS-u! Ovom pobedom Zrenjaninci su stigli do drugog mesta na tabeli gde se nalaze sa istim brojem bodova kao i trećeplasirani Zemun Samo pravo. Ovi timovi imaju po 19 bodova iz 10 utakmica, dok je Ekonomist i dalje poslednji sa samo jednom pobedom, ali i utakmicom manje.