TRILER ZAVRŠNICA I PODELA BODOVA: Bečej i Zemun Samo pravo odigrali nerešeno! (VIDEO)

Bečej 2003 - Zemun Samo pravo detalj sa utakmice Printscreen/ Youtube.com Bečej 2003 - Zemun Samo pravo detalj sa utakmice

Još jedan meč za pamćenje odigran je u Bečeju!

Kao i u prošlom kolu, kada je domaćin uspeo da nadoknadi tri gola minusa i stigne do boda protiv Banjice, tako je i u ovoj rundi publika mogla da uživa u pravoj drami koja je završena podelom bodova. Stigli su Zemunci u Bečej kao veliki favoriti, ali da će morati dobro da se oznoje kako bi se iz Vojvodine vratili neporaženi videlo se već u prvom minutu kada je Korać pogodio za 1:0. Usledili su napadi gostiju koji su na sve načine pokušavali da ugroze gol Bečeja, ali je još jednu maestralnu partiju pružio Zoran Ćurčić. Čuvar mreže Bečeja je, kao i u prošlom kolu protiv Banjice, branio neverovatno i najzaslužniji je što je domaćin imao prednost na poluvremenu. Prvi deo igre obeležilo je i isključenje igrača Bečeja Vučkovića u 5. minutu koji je pre vremena morao u svlačionicu zbog odgurivanja protivničkog igrača u prekidu igre. U istom minutu isključen je i trener Zemunaca Marjanović, zbog odgurivanja jednog od domaćih futsalera. Na samom startu drugog dela igre 'dorćolski bombarder' Nikola Lekić doneo je izjednačenje gostima, ali je Golub u 25. minutu pogodio za 2:1. Veliki peh zadesio je ekipu Bečeja jer je zbog povrede meč pre vremena morao da završi, do tada najbolji akter utakmice, 'hobotnica sa Tise' Zoran Ćurčić. Njega je zamenio Vadaski, koji je zadržao nivo odbrana i pokazao da Bečejci imaju sjajan golmanski tandem. Ipak, kada je Lekić raspoložen spasa nema sve i da su tri golmana na golu, pa je ovaj igrač u 27. minutu doneo novo izjednačenje Zemuncima. U 31. minutu iskusni Denić zaradio je drugi žuti karton, a prednost igrača više Bečejci su iskoristili minut kasnije i to preko Ćuluma. Ušlo se u neizvesnu završnicu, Samo pravo je krenuo sa pet igrača u polju po izjednačenje i do poravnanja rezultata stigao je u 37. minutu. Pogađajte ko je bio strelac?! Naravno, Nikola Lekić! Tu nije bio kraj uzbuđenjima jer je dva minuta kasnije gost stigao do prvog vođstva preko virtuoza sa loptom Elvisa Ramadanija. Delovalo je da će Zemunci odneti sva tri boda sa ovog teškog gostovanja, ali tako nije mislio majstor za završnice Igor Dražić koji je u poslednjem minutu meča doneo novo izjednačenje Bečeju i postavio konačan rezultat ove veoma zanimljive utakmice! Posle 10 odigranih mečeva Zemun Samo pravo se nalazi na trećem mestu drugoligaškog karavana sa 19 osvojenih bodova, isto koliko ima i drugoplasirani SAS, ali uz slabiju gol razliku. Bečej je trenutno na osmom mestu sa 12 bodova, ali prema najavama koje smo dobili meč Bečej - Deus, koji je tim iz Sremske Mitrovice rešio u svoju korist i to sa ubedljivih 1:5, biće registrovan službenim rezultatom u korist Bečeja jer je u timu Deusa bilo igrača koji su istog dana igrali utakmicu velikog fudbala. Ova odluka je i dalje nezvanična, ali ukoliko se ozvaniči, Bečej će se po bodovnom saldu izjednačiti sa sedmoplasiranom Banjicom.