PREOKRET U IVANJICI: Domaćin bolji od Vranja!

Ivanjica je upisala veoma bitnu pobedu u borbi za opstanak u prvoligaškom karavanu!

U 'vrućoj' atmosferi pred oko 500 gledalaca domaćin je posle preokreta bio bolji od Vranja rezultatom 5:2. Prvi gol viđen je u 10. minutu, a strelac za goste bio je Kostić. Ivanjica je u 14. minutu doneo izjednačila, autogolom jednog od najboljih igrača Vranja, Predraga Nikolića, da bi u samom finišu prvog dela igre Dejan Veličković utišao tribine hale u Ivanjici i svojim golom vratio prednost gostima. Ipak, u nastavku - preokret! Dugo su odolevali Vranjanci, a onda su za svega nekoliko minuta prosuli sve šta su napravili do tada! U 33. minutu Vukašinović je poravnao rezultat, da bi tri minuta kasnije iz kaznenog udarca sa 10 metara isti igrač ponovo bio precizan za 3:2. Gligorije Lišanin povisio je na 4:2 u 38. minutu da bi u istom minutu, iz još jednog penala sa 10 metara, pogodio i Darko Stojković za konačnih 5:2. Na kraju, trijumf Ivanjice koja se ovom pobedom priključila sredini tabele i trenutno se nalazi na sedmom mestu sa deset osvojenih bodova. Vranjanci, kojima je u ovom meču svirano čak 12 faulova (5 u prvom, 7 u drugom poluvremenu) i koji su zaradili 4 žuta i jedan crveni karton (isključen trener Jović zbog prigovora), trenutno se nalaze na devetom mestu sa tri boda manje od Ivanjice.