KALČA NEMOĆNA U VOJVODINI: Nova Pazova bolja od Nišlija! (VIDEO)

Detalj sa utakmice Printscreen/ Youtube.com Detalj sa utakmice

Nova Pazova nastavlja sa sjajnim partijama.

Nova žrtva izabranika Gorana Jakšića bila je ekipa Kalče koju je Pazova pred svojim navijačima savladala rezultatom 3:0. Od samog starta meča domaćin je nametnuo svoj stil igre i u vođstvo ih je doveo Boško Kukolj u 7. minutu meča. Ovo je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu, a u nastavku je viđena slična situacija. Nova Pazova je bila bolji rival, Nišlije nisu mogle da savladaju fenomenalnog Vulića koji je i na drugom meču zaredom zadržao 'nulu' (pobede protiv Jastrepca 0:3 i Kalče 3:0), a trijumf domaćina potvrdili su Živić u 30. i Stanojević u 40. minutu. Posle devet odigranih utakmica Nova Pazova se osamostalila na drugom mestu prvoligaškog karavana sa 21 osvojenim bodom dok je Kalča trenutno 11. sa samo 4 boda. Za kraj, ispod teksta možete pogledati i snimak ove utakmice.