KRAGUJEVČANI BEZ SREĆE: Pobeda Kairata uz odličnu igru Ekonomca!

Ekonomac - Kairat Instagram.com/ KMF Ekonomac Ekonomac - Kairat

U prvom od dve prijateljske utakmice koju će Ekonomac odigrati protiv Kairata, Kazahstanci su odneli pobedu.

Konačan rezultat bio je 0:3, ali daleko od toga da je ovo realan odnos snaga. Izabranici Predraga Rajića odigrali su odličan meč, ali lopta u gol gostiju jednostavno nije htela. Kairat je u prvom poluvremenu iskoristio jednu od tri šanse koliko je napravio i preko Turasagulova stigao je do vođstva. Ekonomac je imao nekoliko sjajnih prilika, ali se Kragujevčani nisu najbolje snašli pred golom Igite. Čak tri prilike imao je Igor, dok su po jedanput u šansi bili Tales, Rajčević i Viktor Hugo, ali gola nije bilo. U nastavku slična priča - napadi Ekonomca i golovi Kairata. Za Kazahstance su još pogađali Rangel i Jesenama, a najbolje prilike pred golom gostiju imali su Tales i Perić koji su pogađali okvir gola. Na kraju, poraz Ekonomca rezultatom 0:3, ali igra koja može da raduje ukoliko se realizacija poboljša. Revanš meč isti rivali odigraće u hali 'Jezero' u petak 9. novembra od 18:30.