KMF IVANJICA - ODLIČAN 5! Šetnja gostiju kroz Smederevo!

KMF Ivanjica Facebook.com/ KMF Ivanjica KMF Ivanjica

Futsaleri Ivanjice konačno su odigrali onako kako su prošle sezone igrali u drugoligaškom karavanu i rezultat je odmah stigao!

Novi prvoligaš prošetao se kroz Smederevo i rezultatom 0:5 savladao je jednog od direktnih rivala u borbi za opstanak. U prvom delu igre viđen je samo jedan pogodak, mrežu Smederevaca zatresao je Vukašinović u 5. minutu. Već u prvom minutu nastavka Gligorije Lišanin duplirao je prednost i najavio da će Ivanjica doći do bodova na ovom meču. Zaigrali su tada domaći malo agresivnije, pokušavali su da ugroze gol Đorđa Lišanina, ali promene rezultata nije bilo. I onda, u poslednja četiri minuta meča, tri gola za goste. Vukašinović je u 37. minutu povisio na 0:3, Gligorije Lišanin je minut kasnije dao gol za 0:4, da bi tačku na ovu utakmicu stavio Milovanović u 39 minutu. Ovom pobedom Ivanjica je stigla do sedmog boda u prvoligaškom karavanu i trenutno se nalazi na devetom mestu, dok je Smederevo i dalje poslednje sa dva osvojena boda.