'BRAZILCI SA KOSMAJA' PALI U LAZAREVCU: Kolubara bolja od Sopota!

U meču osmog kola Druge futsal lige Srbije Kolubara je pred svojim navijačima bila bolja od Sopota rezultatom 6:4.

Velika je ovo pobeda za Lazarevčane koji su se vratili na pravi put posle tri vezana poraza! Od samog starta meča bilo je jasno da su domaći sa većim motivom ušli u utakmicu, pa je već do odlaska na odmor na semaforu stajao rezultat 3:0. Strelci za Kolubaru u prvom delu igre bili su Živković u 3. , Petković u 11. i Lazarević u 14. minutu. Zaigrao je Sopot dosta agresivnije u drugom poluvremenu i ubrzo je uspeo da smanji rezultat na 3:2 preko Milutinovića u 27. i Đurića u 28. minutu. Usledio je period dosta brže igre na obe strane, ali promene rezultata nije bilo sve do 34. minuta kada su viđena dva gola, po jedan na obe strane. Oba gola postigao je igrač Sopota Vladimir Milić, samo što je jednom loptu sproveo u mrežu svoje, a jednom u mrežu protivničke ekipe. Presudan detalj na meču desio se u 36. minutu kada je Nikola Petković pogodio mrežu 'Brazilaca sa Kosmaja' i tako im naneo završni udarac. U poslednjem, 40. minutu, ponovo su viđena dva gola i ponovo po jedan na obe strane. Za Kolubaru je precizan bio Kaličanin, dok je mrežu Lazarevčana zatresao Dejan Janković. Posle osam odigranih kola Kolubara se nalazi na šestom mestu na tabeli sa 12 osvojenih bodova, dok je Sopot treći sa tri boda više. Evo kako izgleda trenutno stanje na tabeli drugoligaškog karavana: