SEDMICA NA NOVOM BEOGRADU: Srpska ubedljiva protiv RB-a!

Srpska - RB Srpska - RB

Srpska ne staje!

Beogradska ekipa ušla je u fantastičnu seriju rezultata, a snagu ove ekipe osetili su igrači valjevskog RB-a. Izabranici trenerskog tandema Miloš Alilović - Đorđe Pantelić odigrali su čvrsto u odbrani, predvođeni maestralnim Slobodanom Tomićem, golmanom sa najmanje primljenih golova u ligi, a pored dobre defanzive i napad je bio na vrhunskom nivou pa je konačan rezultat 7:1 posledica ta dva faktora. Borili su se gosti koliko su mogli, na 3:0 imali su i kazneni udarac koji u gol nije pretvorio Marković, a rezultatsku katastrofu doživeli su zbog loše igre sa golmanom u polju. Goleadu je otvorio omaleni Stefan Bosnić u 7. minutu, nastavili su je Davor Popović u 15. , Borisavljević u 27. , Brkić u 30. , zatim ponovo Borisavljević takođe u 30. , Bosnić u 32. i Davor Popović iz kaznenog udarca sa 10 metara u 36. minutu. Počasni pogodak za goste delo je Cvetkovića u samom finišu meča. Treba napomenuti lep gest igrača RB-a koji su na teren izašli u majicama podrške svom prijatelju i saigraču Đorđu Milićeviću koji je doživeo saobraćajnu nesreću.

Posle ove pobede Srpska se nalazi na četvrtom mestu prvoligaškog karavana sa 16 osvojenih bodova i u stopu prati Novu Pazovu i Novi Pazar koji imaju po 18 bodova. RB je, sa druge strane, deveti sa šest osvojenih bodova.