ŠAMPION OSVOJIO 'ČAIR': Ekonomac siguran protiv Kalče!

Igrači Ekonomca u 'Čairu' Instagram.com/ KMF Ekonomac Igrači Ekonomca u 'Čairu'
U meču osmog kola Prve futsal lige Srbije višestruki uzastopni šampion naše zemlje, kragujevački Ekonomac upisao je još jednu sigurnu pobedu.
Izabranici Predraga Rajića savladali su Kalču u Nišu rezultatom 2:5. Od samog starta meča bilo je jasno ko je kvalitetniji rival. Zoran Benić je pokušao da parira Ekonomcu dobrom igrom u defanzivi i to je njegovim izabranicima polazilo za rukom sve do 14. minuta kada je Nikola Rnić pogodio za 0:1. Već minut kasnije prednost je duplirao Divanei, da bi konačan rezultat prvog dela igre postavio Slobodan Rajčević u 19. minutu. Nastavak je doneo sličnu situaciju na terenu, Ekonomac je u potpunosti kontrolisao meč i u 23. minutu stigao je do novog gola, ovog puta preko Viktora Huga. Tada se domaćin budi, stvara nekoliko prilika, a jednu od njih u gol pretvara Maksimović u 33. minutu. Do kraja meča viđena su još dva gola, po jedan na obe strane i to u 34. minutu, za Kalču je pogodio Kostić dok je mrežu Nišlija zatresao Igor. Na kraju, Kalča - Ekonomac 2:5 i nova, osma uzastopna pobeda u prvoligaškom karavanu za Kragujevčane koji se i dalje nalaze na čelu tabele sa maksimalnim učinkom. Sa druge strane, Kalča je trenutno 11. sa 4 osvojena boda.