KORAĆ - ODLIČAN 5, PUBLIKA - JOŠ BOLJA 10! Bečej savladao Zufo u Bujanovcu pred više od 1000 navijača! (VIDEO)

Publika na meču Zufo - Bečej Facebook.com/ dn017plus Publika na meču Zufo - Bečej

Prelepo futsal veče u Bujanovcu!

Ako se spektakularna atmosfera koju pravi bujanovačka publika iz kola u kolo očekivala, konačan rezultat ovog meča definitivno predstavlja veliko iznenađenje!

Ponovo su tribine SC Mladost bile ispunjene do poslednjeg mesta čak i pre nego što je utakmica počela, a buka koju su pravili domaći navijači za ovih 40 minuta je mogla da dočara kako izgledaju neki južnoamerički derbiji! Na krilima fenomenalnih navijača Zufo je brzo stigao do tri gola prednosti i delovalo je da će ekipa iz Bujanovca nastaviti pobedničku seriju.

Iskusni Trojanović pogodio je u 5. minutu, minut kasnije precizan je bio Petrović, a isti igrač je u 10. minutu povisio na 3:0. Svi u hali su mislili da je utakmica otišla u nepovrat za goste i da će Zufo ostvariti još jednu ubedljivu pobedu. Svi osim Stefana Koraća koji je svoj šou počeo u 12. minutu kada je smanjio na 3:1, a već minut kasnije potpuno je vratio svoj tim u meč golom za 3:2.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u drugom delu igre nastavlja se šou Stefana Koraća, ovaj put uz podršku saigrača! Ponovo je Zufo prvi stigao do gola, preko Stefanovića u 23. minutu, ali onda kreće neshvatljiv pad u igri domaćeg tima koji gosti znalački koriste i, ne samo da stižu do izjednačenja, već i do prednosti od 4:6!!! Redom su pogađali Mandadžić u 27. , Lovre u 28. , pa zatim najbolji pojedinac ovog meča Korać u 29. i 34. minutu za potpuni šok u SC Mladost!

Ni tada nije prestajala podrška sa tribina i delovalo je da bi domaćin mogao do povoljnog rezultata kada je Trajković pogodio za 5:6 u 36. minutu. Pokušavao je Zufo na sve načine da stigne do izjednačenja, odličan je bio i golman Bečeja Vadaski, a tačku na utakmicu stavio je, ko drugi nego Stefan Korać u 39. minutu!

Pet pogodaka Koraća za veliki trijumf Bečeja na gostovanju na kom se neće puno ekipa 'naigrati futsala'!

Treba još jednom pohvaliti zaista južnoameričku atmosferu u Bujanovcu, ovakve utakmice i korektno navijanje od prvog do poslednjeg minuta vraćaju nadu u srpski futsal, a delić atmosfere sa tribina SC Mladost možete pogledati u video snimku na kraju teksta koji je obezbedio dn017 plus! Na tribinama se našao i jedan od najboljih igrača Zufa, Danijel Stošić koji se oporavlja posle operacije kolena.

Dn017plus je takođe zaslužan i za fotografije sa utakmice Zufo - Bečej!

Posle šest odigranih kola, Zufo se i dalje nalazi na liderskoj poziciji drugoligaškog karavana, dok je Bečej ovom pobedom izbio na četvrto mesto gde se nalazi sa 10 osvojenih bodova. Za kraj, pogledajte kako trenutno izgleda stanje na tabeli u Drugoj futsal ligi Srbije: