SILNI KRAGUJEVČANI, HUMANI BLAČANI! Ekonomac savladao Jastrebac, prikupljeno preko 135 hiljada dinara za pomoć Aleksandru Sekuliću!

Jastrebac - Ekonomac, detalj sa utakmice Facebook.com/ KMF Jastrebac Blace Jastrebac - Ekonomac, detalj sa utakmice

Još jedna dvocifrena pobeda Ekonomca!

U prelepoj atmosferi hale u Blacu, Kragujevčani su savladali Jastrebac rezultatom 0:11. Držali su se izabranici Marka Gavrilovića prvih 10 minuta i na krilima fenomenalne publike uspevali su da osujete sve napade višestrukog uzastopnog šampiona Srbije. Ipak, rapsodija Ekonomca krenula je u 12. minutu kada je Tales pogodio za 0:1, a nastavila se u 14. i 16. kada su Rajčević i Viktor Hugo postavili konačan rezultat prvog dela igre. U nastavku još osam pogodaka u mreži Blačana. Viktor Hugo je u 22. minutu nastavio golgetersku seriju, a zatim su pogađali Perić u 27. , Rnić u 28. , Igor u 29. i 30. , Tales u 36. , ponovo Perić u 37. i golman Nemanja Momčilović u 39. minutu. Na kraju, ubedljiva pobeda Ekonomca koji je zadržao maksimalan učinak i posle šest kola, dok je Jastrebac trenutno na petom mestu sa deset osvojenih bodova. Treba napomenuti i veoma lep gest uprave i navijača Jastrepca! Celokupan iznos od prodaje karata uplaćen je u humanitarne svrhe, za pomoć Aleksandru Sekuliću, a pored novca od prodaje karata, prilozi su skupljani i u kutijama postavljenim na tribini, a ukupan iznos koji je prikupljen, kako su objavili iz KMF Jastrebac, je nešto preko 135 hiljada dinara. Tačnije 135.690 dinara posle čega možemo da zaključimo - Bravo Blačani, bravo Kragujevčani humanost i futsal su pobedili na ovoj utakmici!