BEOGRAĐANIMA TRI BODA U GOSTIMA: Srpska slavila u Vranju!

Vranje - Srpska detalj sa utakmice dn017 plus Vranje - Srpska detalj sa utakmice

Futsaleri Srpske potvrdili su da se nalaze u fenomenalnoj formi.

Beograđani su vezali i treću pobedu zaredom, ovog puta na jako teškom gostovanju ekipi Vranja.

Susret je obilovao čvrstom igrom sa obe strane, nije bilo puno lepih poteza u kojima je publika mogla da uživa, ali je i ulog bio veliki. Prvi do gola stižu gosti i to preko virtuoza iz Baljevca kod Raške, Velimira Ratkovića u 8. minutu igre. Uspeli su Vranjanci da izjednače preko iskusnog Predraga Nikolića i to iz penala u 14. minutu, a ovo je ujedno bio i poslednji pogodak u prvom delu igre.

U nastavku, oba tima su mogla do gola, na visini zadatka bili su golmani Tomić i Pašić, a ključni detalj desio se dva minuta pre kraja. Jedan od fizički najdominantnijih igrača u ligi, Srđan Brkić, odlično se okrenuo na sidru i pogodio je mrežu Vranjanaca za 1:2 i tri boda za goste! Srpska je ovom pobedom potvrdila da je u odličnoj formi, posle dva poraza na startu vezali su tri pobede i to uz samo dva primljena pogotka i izbili su na šesto mesto na tabeli. Vranje je trenutno deveto sa tri osvojena boda iz pet utakmica. Za kraj, pogledajte šta su za dn017 plus posle utakmice rekli, jedan od dva trenera KMF Srpska, Đorđe Pantelić i šef stručnog štaba Vranja Goran Jović.