Banner Top

Log in
A+ A A-

PRVA I DRUGA LIGA SRBIJE - NAJAVA 5. KOLA: Svi putevi vode u Šumice!

  • Written by 
  • Published in Srbija

Od petka 12. pa sve do ponedeljka 15. oktobra na terenima širom Srbije na programu su mečevi petog kola prvoligaškog i drugoligaškog karavana.

U Prvoj futsal ligi Srbije odigraće se sledeće utakmice:

Smederevo - Jastrebac

Petak, 12.10.2018 19:00 - Smederevo - Dvorana "Smederevo"
Delegat - Sp. radnik: JAKOVLJEVIĆ Tomislav
Prvi sudija: RADOJČIĆ Petar
Drugi sudija: MIJAILOVIĆ Blagoje
Treći sudija: SAVIĆ Marko
 

RB - Nova Pazova

Subota, 13.10.2018 19:00 - Valjevo - Hala 15. septembar
Delegat - Sp. radnik: TOMIĆ Milivoje
Prvi sudija: PANIĆ Nebojša
Drugi sudija: LAZAREVIĆ Predrag
Treći sudija: STANKOVIĆ Dalibor
 

Vinter Sport - Novi Pazar

Subota, 13.10.2018 21:00 - Niš - Hala "Čair"
Delegat - Sp. radnik: MILADINOVIĆ Vladan
Prvi sudija: STAJIĆ Dejan
Drugi sudija: RISTIĆ Danijel
Treći sudija: STANKOVIĆ Ivan
 

FON - Ekonomac

Subota, 13.10.2018 21:00 - Beograd - UVC "Voždovac" Šumice
Delegat - Sp. radnik: BELJEVIĆ Predrag
Prvi sudija: JAKŠIĆ Aleksandar
Drugi sudija: BOŽOVIĆ Dragutin
Treći sudija: RABRENOVIĆ Nikola
 

GKMF Vranje - Srpska

Nedelja, 14.10.2018 19:00 - Vranje - Hala u Vranju
Delegat - Sp. radnik: MUTAVDŽIĆ Nenad
Prvi sudija: MINIĆ Aleksandar
Drugi sudija: JOVIĆ Bratislav
Treći sudija: RADULOVIĆ Goran
 

Ivanjica - Kalča

Ponedeljak, 15.10.2018 18:30 - Ivanjica - Hala OŠ. Kirilo Savić
Delegat - Sp. radnik: BEKRIĆ Mile
Prvi sudija: RADULOVIĆ Vladan
Drugi sudija: PETROVIĆ Đorđe
Treći sudija: JAKŠIĆ Aleksandar
 
Sve oči biće uprte u halu Šumice, gde će se sastati jedine dve neporažene ekipe, FON i Ekonomac! 'Studenti' iz Beograda, protiv 'Studenata' iz Kragujevca, Borko Surudžić protiv Predraga Rajića, mladi i talentovani, pre svega Univerzitetski reprezentativci protiv najboljeg što Srbija ima, uz fenomenalne strane igrače. Biće zanimljiv i sudar golmana, nekadašnjeg reprezentativca Josimovića i trenutnog člana Orlova Momčilovića i jedno je sigurno, ko god dođe u halu Šumice provešće kvalitetno subotnje veče. Prošle sezone Ekonomac je savladao 'Četu iz Jove Ilića' u svim utakmicama, ali je FON bio ekipa koja je najviše namučila šampiona Srbije, a svakako će i u subotu pokušati da pomrse konce velikom favoritu.
 
Na ostalim mečevima Jastrebac će pokušati da se vrati na pobednički kolosek u Smederevu, Nova Pazova neće imati nimalo lak zadatak protiv veoma kvalitetnog sastava RB-a, derbi juga odigraće Vinter Sport i Novi Pazar, zahuktala Srpska gostovaće na vrućem terenu u Vranju, a Ivanjica će pokušati da stigne do prvih bodova u eliti protiv niške Kalče.
 
Evo kako izgleda tabela prvoligaškog karavana posle četiri odigrana kola:
 
1   Ekonomac 4 4 0 0 12
2   FON 4 3 1 0 10
3   Nova Pazova 4 3 0 1 9
4   Jastrebac 4 3 0 1 9
5   Srpska 4 2 0 2 6
6   Novi Pazar 4 2 0 2 6
7   Kalča 3 1 1 1 4
8   Vinter sport 3 1 1 1 4
9   Vranje 4 1 0 3 3
10   RB 4 1 0 3 3
11   Smederevo 4 0 1 3 1
12   Ivanjica 4 0 0 4 0

Zanimljivo će biti i na terenima u Drugoj ligi. Evo i svih parova drugoligaškog karavana:

SAS - Zufo

Petak, 12.10.2018 19:30 - Zrenjanin - Kristalna hala
Delegat - Sp. radnik: LAZAREVIĆ Miloš
Prvi sudija: RABRENOVIĆ Nikola
Drugi sudija: ALEKSIĆ Nikola
Treći sudija: PANIĆ Nebojša
 

Zemun Samo pravo - Pirot

Petak, 12.10.2018 20:00 - Zemun - Hala "Pinki"
Delegat - Sp. radnik: ČOLIĆ Tomislav
Prvi sudija: MILIĆ Bojan
Drugi sudija: RADOVIĆ Strahinja
Treći sudija: DINIĆ Bratislav
 

Bečej - Kolubara

Nedelja, 14.10.2018 18:00 - Bečej - USKAO "Đorđe Predin Badžo"
Delegat - Sp. radnik: PETROVIĆ Robert
Prvi sudija: JOCOVIĆ Miloš
Drugi sudija: GRAOVAC Bojan
Treći sudija: BOŽOVIĆ Dragutin
 

SK Ekonomist - Požarevac

Nedelja, 14.10.2018 18:15 - Beograd - USC Rakovica
Delegat - Sp. radnik: BILIĆ Đorđe
Prvi sudija: ALEKSIĆ Nikola
Drugi sudija: STANKOVIĆ Dalibor
Treći sudija: LAZAREVIĆ Predrag
 

Deus Futsal - Banjica

Ponedeljak, 15.10.2018 19:30 - Sremska Mitrovica - Hala "Pinki"
Delegat - Sp. radnik: NADAŽDIN Mihailo
Prvi sudija: GRAOVAC Bojan
Drugi sudija: RADOJČIĆ Petar
Treći sudija: PAPIŠTA Bane
 

Sopot - Ekonomac 2

Ponedeljak, 15.10.2018 20:30 - Sopot - Hala OŠ. Jovica MIlovanović
Delegat - Sp. radnik: DENIĆ Bratislav
Prvi sudija: STOILKOV Željko
Drugi sudija: MINIĆ Aleksandar
Treći sudija: MARINKOVIĆ Nebojša
 
Najzanimljiviji mečevi očekuju se u Zrenjaninu i Sopotu, gde će SAS dočekati jedini tim sa maksimalnim učinkom, Zufo iz Bujanovca, a 'Brazilci sa Kosmaja' imati veoma težak zadatak da se vrate pobedama protiv jedne od najkvalitetnijih ekipa u ligi, mladog tima Ekonomca. Zemun Samo pravo veliki je favorit pred svojim navijačima protiv Pirota, Kolubara, koja igra sjajno od starta sezone gostovaće Bečeju, Ekonomist će pokušati da se pomeri sa začelja protiv Požarevca, dok će u Sremskoj Mitrovici Banjica pokušati da stigne do prvih bodova na strani i to protiv prošlogodišnjeg prvoligaša Deusa. Evo kako izgleda tabela Druge futsal lige Srbije posle četiri odigrane utakmice:
 
1   Zufo 4 4 0 0 12
2   Ekonomac 2 4 3 1 0 10
3   Sopot 4 3 0 1 9
4   Kolubara 4 3 0 1 9
5   SAS 4 2 0 2 6
6   Banjica 4 2 0 2 6
7   Zemun Samo pravo 4 1 2 1 5
8   Bečej 2003 4 1 1 2 4
9   Pirot 4 1 0 3 3
10   Deus Futsal 4 1 0 3 3
11   Požarevac 4 0 2 2 2
12   SK Ekonomist 4 0 0 4 0

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.