SILNI KRAGUJEVČANI: Ekonomac rutinski do pobede protiv RB-a!

Futsaleri Ekonomca proslavljaju pogodak Facebook.com/ KMF Ekonomac Futsaleri Ekonomca proslavljaju pogodak

U meču četvrtog kola Prve futsal lige Srbije, Ekonomac je demonstrirao silu i u laganom ritmu savladao odličnu ekipu RB-a.

Već posle 10 minuta igre na semaforu je stajalo 6:0! Goleadu je otvorio Divanei u 2. minutu, u istom minutu precizan je bio i Rajčević, a zatim je Brazilac Divanei vezao još tri gola u 3. , 4. i 9. minutu. Minut kasnije dosuđen je penal za Ekonomac, a kazneni udarac sa 6 metara u gol je pretvorio golman Momčilović. 11. minut doneo je jedini pogodak za Valjevce, u strelce se upisao bivši igrač Ekonomca Milun Božić i na taj način je postavio konačan rezultat prvog poluvremena. U nastavku, pobedu Kragujevčana potvrdili su Divanei u 32. , Sorokin u 34. i Viktor Ugo u 37. minutu i na taj način su izabranici Predraga Rajića nastavili seriju nepobedivosti u domaćem šampionatu. Za kraj, pogledajte kako izgleda tabela prvoligaškog karavana posle četiri odigrana kola, uz napomenu da će Vinter Sport i Kalča svoj meč odigrati u četvrtak 18. oktobra: