ZUFO NE STAJE! Piroćanci položili oružje u SC 'Mladost'!

KMF Zufo Facebook.com/ KMF Zufo Bujanovac KMF Zufo

Zufo nastavlja sa fenomenalnim partijama i pobedama!

Ovaj tim više od tri godine ne zna za poraz u Bujanovcu, a nova žrtva futsalera Zufa pred oko 700 gledalaca bio je Pirot!

Piroćanci su položili oružje u SC 'Mladost' i već do poluvremena gubili su sa 5:1. Do kraja susreta gosti iz Pirota uspeli su da smanje poraz i utakmica se završila rezultatom 6:3. Najbolji akter utakmice bio je letošnje pojačanje iz Leskovca Igor Stefanović koji je upisao het trik golovima u 13. , 15. i 20. minutu. U strelce su se upisali i Siniša Trojanović dva puta u 12. i 25. minutu i naravno, ko drugi do Miloš Buda Trajković koji je otvorio goleadu u 6. minutu. Za Pirot su pogađali Miloš Jončić u 16. i Nemanja Nikolić u 34. i 39. minutu. Zufo se ovim trijumfom izjednačio po broju bodova sa prvoplasiranim Sopotom i u narednoj rundi ovaj tim očekuje još jedna utakmica pred domaćim navijačima protiv Deusa. Sa druge strane, Piroćanci su pali na osmo mesto na tabeli i za vikend će igrati u svojoj dvorani 'Kej' protiv Bečeja. Evo i kompletne tabele posle tri odigrana kola: