GOLEADA, PUNO UZBUĐENJA I NA KRAJU REMI: Bečej i Požarevac podelili bodove!

Na zatvaranju trećeg kola Druge futsal lige Srbije Bečej i Požarevac su odigrali nerešeno.

Bio je ovo duel timova koji u prva dva kola nisu osvojili nijedan bod, pa je pritisak i kod jednih i kod drugih bio veliki. U meč su daleko bolje ušli domaći koji su do odlaska na odmor imali prednost od 3:0! Strelci za Bečej bili su Simić u 5. i 16. i Dražić u 18. minutu a po situaciji na terenu delovalo je da se Požarevcu sprema još jedna rezultatska katastrofa. Ipak, zaigrali su gosti dosta angažovanije u drugom poluvremenu i to im je donelo veoma važan bod. Drakulić je u 23. minutu smanjio na 3:1, Mitrović je četiri minuta kasnije svojim golom vratio Požarevac na jedan pogodak zaostatka, a prednost je anulirao iskusni Jocić u 30. minutu. Prava drama usledila je tek u poslednjih 10 minuta utakmice! Prvo Bečej nije iskoristio dva kaznena udarca sa deset metara, šuteve Mandadžića i Dražića zaustavio je Jović, da bi Mitaković i Gostojić propustili neverovatne prilike da kazne domaćina i donesu pobedu Požarevcu. Na kraju, remi je možda i najrealniji ishod ove utakmice, a Požarevac i Bečej 'prepustili su fenjer' Ekonomistu i posle tri odigrane utakmice nalaze se na 10. i 11. mestu drugoligaškog karavana.