FON UPISAO 'TROJKU' U GOSTIMA: 'Četa iz Jove Ilića' slavila u Valjevu!

KMF FON Facebook.com/ KMF FON Beograd KMF FON

KMF FON nastavio je sa odličnim igrama na početku nove sezone i upisao je novu pobedu, ovog puta na teškom gostovanju RB-u u Valjevu.

Od početka meča videlo se da će ovo biti jako zanimljiv i neizvestan duel jer su obe ekipe u utakmicu ušle sa željom da osvoje sva tri boda. Posle nekoliko prilika na obe strane prvi do gola stižu domaći i to u 12. minutu preko Nikolića. Ipak, na odgovor FON-a se nije dugo čekalo, pa je pojačanje iz Jastrepca i novi reprezentativac Srbije, Ivan Vuletić izjednačio samo minut kasnije. Do odlaska na odmor višeno je još dosta uzbuđenja. Prvo je Arsić u 16. minutu svojim golom doneo preokret i prednost gostima iz Beograda, da bi samo minut kasnije Cvetković na nepropisan način zaustavio napad domaćih i zaradio isključenje. Odbrana, na čelu sa maestralnim Josimovićem, uspela je da izdrži pa se na odmor otišlo sa rezultatom 1:2. Drugi deo igre protekao je u pokušajima RB-a da stigne do izjednačenja, ali je Josimović još jednom bio nepremostiva prepreka i po ko zna koji put je dokazao da je jedan od najkvalitetnijih čuvara mreže u regionu. Nisu Valjevci uspeli ni sa pet igrača u polju da izjednače i FON je stigao do nove pobede. 'Četa iz Jove Ilića' se posle tri odigrane utakmice nalazi na trećem mestu prvoligaškog karavana sa sedam osvojenih bodova dok je RB trenutno deveti sa tri boda.