ORLIĆI BOLJI OD RUMUNIJE: Omladinska reprezentacija Srbije slavila u Zrenjaninu! (VIDEO)

Srbija - Rumunija Printscreen/ Youtube.com Srbija - Rumunija

U prijateljskom meču, odigranom u Kristalnoj dvorani u Zrenjaninu, omladinska futsal reprezentacija Srbije savladala je Rumuniju.

Konačan rezultat bio je 4:2, a izabranici Vladimira Prše Jovanovića dominirali su tokom većeg dela utakmice. Miković je već u drugom minutu doneo prednost Srbiji, a isti igrač je deset minuta kasnije realizovao penal sa šest metara za 2:0. Kada je Marinković u 16. minutu povisio na 3:0 delovalo je da se Rumunima sprema rezultatska katastrofa. Ipak, gosti su do odlaska na odmor iskoristili pad u igri naše reprezentacije i preko Dudaua u 17. i 18. minutu smanjili na 3:2. Drugi deo igre bio je takođe veoma uzbudljiv, ređale su se šanse na obe strane, a jedini pogodak postigao je Petrović u 29. minutu za konačnih 4:2. Treba napomenuti da je 'specijalista za penale sa 10 metara', Vladan Koljajić ponovo zaustavio jedan kazneni udarac u samoj završnici meča i tako je trasirao put Orlićima ka pobedi. Novi duel ove dve ekipe odigraće u četvrtak 20. septembra od 16 časova u Temišvaru, a snimak utakmice iz Zrenjanina možete pogledati ispod teksta.