SAVRŠENI EKONOMAC! Kragujevčani ispisali istoriju srpskog futsala i osvojili desetu jubilarnu titulu! (VIDEO)

KMF Ekonomac Facebook.com/ Ip Sportmedia KMF Ekonomac

Ekonomac, ponovo!

Kragujevčani su savladali Novu Pazovu i u revanš meču finala plej ofa, ovog puta sa 5:1 u prelepoj atmosferi hale 'Jezero' pred oko 600 gledalaca. Ovom pobedom Ekonomac je osvojio desetu titulu šampiona Srbije, a ova je posebna jer je po prvi put u istoriji jedan tim do trofeja došao sa svim pobedama u sezoni! Prvi gol na meču postigao je Brazilac Tales u 12. minutu, a do odlaska na odmor Borisov je povisio na 2:0. Uspela je gostujuća ekipa da se vrati posle šest minuta igre u drugom poluvremenu, pogotkom Igora Šoša, ali tada Kragujevčani dodaju gas, postižu još tri gola i stižu do nove pobede i 'savršene sezone'! Strelci poslednja tri gola za Ekonomac bili su dva puta najbolji pojedinac ovog meča Vitali Borisov i jednom mladi Milosavljević. Izveštaj sa ovog meča pogledajte ispod teksta.

Ekonomac – Nova Pazova 5:1 (2:0)

Strelci: 1:0 Tales u 12, 2:0 Borisov u 14, 2:1 Šošo u 26, 3:1 Borisov u 27, 4:1 Borisov u 28, 5:1 Milosavljević u 32. minutu.

EKONOMAC: MOMČILOVIĆ, IGOR, RNIĆ, BORISOV, TALES, Matijević, Ramić, Stojčevski, Pršić, Milosavljević, Sorokin, Rajčević, Digić, Antonić. Trener: Predrag Rajić.

NOVA PAZOVA: VULIĆ, KRASNIĆ, LAZIĆ, ŽIVIĆ, STANOJEVIĆ, Šošo, Tepavčević, Kukolj, Turukalo, Stojnić, Borojević. Trener: Goran Jakšić.