ŠAMPION NA KORAK OD ODBRANE TITULE: Odličan otpor Nove Pazove, ali Ekonomac u 'Jezero' nosi prednost! (VIDEO)

KMF Nova Pazova - KMF Ekonomac Printscreen/ Youtube.com KMF Nova Pazova - KMF Ekonomac

U prvom meču finala plej ofa Prve futsal lige Srbije, Ekonomac je u gostima bio bolji od Nove Pazove.

I pored odličnog otpora domaćina, šampion je pokazao klasu i u 'Jezero' je poneo minimalnu prednost pošto je u OŠ 'Sveti Sava' u Novoj Pazovi bilo 1:2. Krenuli su oprezno i jedni i drugi, a na visini zadatka su bile odbrane i golmani oba tima. Ipak, u 15. minutu Brazilac Igor još jednom pravi razliku i odlično se snalazi u šest metara domaćih pa loptu udarcem iz prve prosleđuje iza leđa Vulića. Tim rezultatom se otišlo na odmor, a u prvom minutu nastavka Borisov postiže spektakularan pogodak volej udarcem sa desetak metara. Ekonomac je nastavio sa napadima, a domaćin, oslabljen neigranjem Lazića koji je jedan od najboljih igrača ove ekipe ipak stiže do gola i to na neobičan način s obzirom na rezultat koji je u tom trenutku stajao na semaforu. Ekonomac je krenuo sa pet igrača u polju, a specijalista za golove sa celog terena, Jakov Vulić pogodio je i vratio svoj tim u igru u 36. minutu. Ipak, to je bilo sve od golova na ovom meču, tako da će šampion u 'Jezeru' braniti titulu sa jednim golom prednosti. Revanš meč igraće se u petak 8. juna u Kragujevcu.