FON SIGURAN I U REVANŠU: Beograđani rutinski izašli na kraj sa Internacionalom!

KMF FON - KMF Internacional Futsal Balkan KMF FON - KMF Internacional

Revanš meč četvrtfinala plej ofa Prve futsal lige Srbije između FON-a i Internacionala nije doneo ništa novo.

Gosti, koji su u prestonicu stigli bez trenera i sa samo osam igrača u rotaciji, kao da su se unapred predali posle ubedljivog poraza u Novom Sadu. Od samog starta FON je nametnuo svoj ritam igre i takav nastup ubrzo je krunisan sa dva gola, a strelci su bili Erac u 3. i Petrov u 4. minutu. Nastavili su domaći u istom ritmu, a gosti su povremeno pretili ali su sigurni bili golmani Milićević i Tomić. Ipak, Kalanović je u 17. minutu pogodio za 3:0 i najavio potop Internacionala. Do kraja prvog dela igre Celin je smanjio na 3:1 i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku, slična situacija na terenu… FON napada, gosti pokušavaju iz kontri, ali ne mogu ništa protiv raspoloženog Milićevića. A onda, blickrig Andrije Stankovića i dva pogotka u 22. minutu, od kojih je posebno lep bio četvrti gol domaćih kada je popularni Iniesta u maniru najboljih svetskih igrača lobovao Tomića u situaciji 1 na 1. Na 5:2 smanjio je Guberinić odličnim udarcem u 31. minutu. Na kraju se ispostavilo da je ovaj pogodak bio poslednji pogodak na meču i da je Guberinić golom u 31. minutu postavio konačnih FON – Internacional  5:2. Izabranici Borka Surudžića su ovom pobedom zakazali dvomeč sa višestrukim uzastopnim šampionom Srbije Ekonomcem iz Kragujevca u polufinalu plej ofa Prve futsal lige.

Sva dešavanja pre, za vreme i posle utakmice između FON-a i Internacionala mogli ste pratiti putem našeg internet portala!

FON – Internacional 5:2 (3:1) ukupno 13:4

Strelci: Erac 3. , Petrov 4. , Kalanović 17. , Stanković 22. i 22. minut - Celin 19. i Guberinić 31. minut

Rezultat prve utakmice: 8:2 za FON

FON: Milićević - Manić, Marković, Pešić, Erac.

Klupa: Cvetković, Kalanović, Kokotović, Petrašević, Petrov, Arsić, Josimović, Stanković, Galamić.

Trener: Borko Surudžić

Internacional: Tomić - Popović, Celin, Letić, Guberinić.

Klupa: Damjanović, Ilić, Bošković.

Predstavnik kluba: Žarko Sabljar

Sudije: Đorđe Petrović i Dragutin Božović

Treći sudija: Miloš Jocović

Kraj utakmice! Sigurna pobeda FON-a koji je ukupnim rezultatom 13:4 savladao Internacional i na taj način zakazao dvomeč sa Ekonomcem u polufinalu plej ofa Prve futsal lige Srbije!

33. minut - Dve odlične šanse, po jedna na obe strane, ali Arsić i Celin nisu uspeli da pogode mrežu protivnika.

31. minut - GOOOOOOL! Šta nije uspeo u predhodnoj akciji, sada je u delo sproveo Guberinić! Internacional smanjuje na 5:2!

31. minut - Milićević spektakularno reaguje kod dva pokušaja Guberinića!

29. minut - Odličan pas Markovića za Petraševića koji izlazi sam ispred Tomića, ali golman Internacionala odlično reaguje.

28. minut - Šut Ilića brani fenomenalni Milićević.

27. minut - Pokušaj Petraševića u situaciji 1 na 1 zaustavlja Tomić. U narednoj akciji pokušali su Cvetković i Kokotović ali bez promene rezultata.

25. minut - Cvetković je prošao golmana gostiju Tomića, ali je njegov udarac na gol liniji zaustavio jedan od igrača Internacionala.

23. minut - Po jedna odlična prilika na obe strane, ali sigurni su bili Tomić i Milićević.

22. minut - DVA GOLA ZA FON! Andrija Stanković je iskoristio nesmotrenost u odbrani domaće ekipe i blickrigom doneo prednost od 5:1 Beograđanima! Posebno lep bio je četvrti gol kada je popularni Iniesta u maniru najboljih svetskih igrača lobovao Tomića!

21. minut - Još jedan pokušaj Celina maestralno zaustavlja Milićević.

Kraj prvog poluvremena! FON sigurnom igrom rutinski privodi ovaj dvomeč kraju! Gosti nemaju rešenje za igru Beograđana koji na poluvremenu vode sa 3:1!

19. minut - GOOOOOOOL! Akcija iz kornera za Đorđa Celina koji upućuje neodbranjiv udarac ka golu Milićevića! Gosti smanjuju na 3:1!

19. minut - Udarac Davora Popovića završava na okviru gola! Odlična prilika za goste pada u vodu!

17. minut - GOOOOOOOL! Kalanović rutinski završava akciju domaćih futsalera! FON vodi 3:0!

15. minut - Fenomenalan udarac Arsića, ali je prečka bila saveznik gostiju! Ostaje 2:0 za FON.

14. minut - Odlična akcija FON-a, asistencija Arsića za Kokotovića, ali ponovo brani Tomić.

11. minut - Pokušaj Pešića sa distance odbranio je Slobodan Tomić.

10. minut - Milićević svojim odbranama do ludila dovodi gostujuću ekipu. Sada je uhvatio 'živu loptu' posle udarca Celina.

8. minut - Odličan udarac Guberinića, ali je ponovo na mestu Milićević.

8. minut - Pokušaj Petraševića na asistenciju Stankovića zaustavlja odlični Tomić.

7. minut - Odlična prilika za Internacional, ali udarac Celina maestralno brani Milićević!

4. minut - GOOOOOOOL! Posle kornera lopta je stigla do gol mašine Strahinje Petrova i spasa za Tomića nije bilo! FON vodi 2:0!

4. minut - Udarac Petrova odlično brani Tomić.

3. minut - Pokušaj Celina sa jedne i Cvetkovića sa druge strane, ali nema promene rezultata.

3. minut - GOOOOOOOOOL! Uigrana akcija iz slobodnog udarca za domaće, pas Manića na drugu stativu u gol je pretvorio Mihailo Erac. FON vodi 1:0!

2. minut - Prvi pokušaj Internacionala, šutirao je Celin, ali je siguran bio Milićević.

1. minut - Udarac Markovića rutinski je zaustavio Tomić.

20:10 - Utakmica je počela.

19:50 - Na tribinama SC 'Šumice' okupilo se oko 100 ljubitelja futsala, a svoje mesto je zauzeo i šef stručnog štaba Ekonomca i novi prvi trener univerzitetske reprezentacije Beograda, Predrag Rajić. Podsetimo, bolji iz ovog dvomeča u polufinalu plej ofa igraće protiv Ekonomca.

19:45 - Poznati su sastavi obe ekipe. Iznenađenje kod domaćih je izostanak jednog od najboljih golmana u Srbiji Nikole Josimovića, mrežu FON-a na ovom meču čuvaće mladi Borivoje Milićević. Prema prvim informacijama koje smo dobili Josimović neće braniti zbog lakše povrede. Kod gostiju koji su došli sa samo osam igrača u Beograd nema iskusnog Milosavca, a zanimljivo je da će Internacional biti i bez trenera, ekipu će voditi predstavnik kluba Željko Sabljar.