PRVAK EVROPE BOLJI I U REVANŠU: Portugalcima 'dupla pobeda' protiv Srbije! (VIDEO)

Portugal - Srbija Printscreen/ Youtube.com Portugal - Srbija

Futsal reprezentacija Srbije poražena je i u drugom prijateljskom meču od prvaka Evrope Portugala.

U prvom susretu bilo je 3:2, a detalje možete pronaći na sledećem linku:

ORLOVI POVELI PA STALI: PORTUGALCIMA PRVA PRIJATELJSKA UTAKMICA PROTV SRBIJE! (VIDEO)

Orlovi su u revanš ušli oslabljeni neigranjem kapitena Marka Perića, pa je čast da predvodi Srbiju sa kapitenskom trakom imao Miloš Simić. Nisu briljirali izabranici Gorana Ivančića, ali je maestralan na golu bio Jakov Vulić pa je Srbija dugo imala aktivan rezultat! Poveo je Portugal tek u završnici prvog dela igre, u 18. minutu, a strelac je bio Bruno Koeljo. Tim rezultatom se otišlo na odmor a već na startu drugog poluvremena Andre Koeljo je u 22. minutu duplirao prednost domaćina. Do kraja susreta pogađali su još Fabio Sesilio u 29. i Denis Ramić u 36. minutu za konačnih, Portugal - Srbija 3:1. I pored dva poraza bila je ovo odlična prilika da se Goran Ivančić uveri u kvalitet nekih novih snaga, a Srbija će najverovatnije sledeće prijateljske utakmice odigrati protiv selekcije Rusije u septembru. Evo sastava Orlova iz drugog meča protiv Portugala, kao i najzanimljivijih detalja sa utakmice:

Jakov Vulić, Stefan Rakić, Denis Ramić, Nikola Matijević, Miloš Simić (kapiten).

Klupa: Andrija Stanković, Milan Mutavdžić, Vladan Vesić, Kristijan Radin, Stefan Krstić, Strahinja Petrov, Uroš Krasnić, Miroslav Stefanović.

Selektor: Goran Ivančić.