'VRTIĆ MIKIJA KAPELA' SLAVIO ZA KRAJ: U beogradskom derbiju Konjarnik bolji od Banjice!

KMF Banjica - KMF Konjarnik Facebook.com/ KMF Banjica Beograd KMF Banjica - KMF Konjarnik

U poslednjem kolu Treće futsal lige Srbije grupa Beograd, Konjarnik je u gostima savladao Banjicu rezultatom 6:4.

Sjajno je krenuo 'vrtić Mikija Kapela' u ovu utakmicu i stvorio je nekoliko fenomenalnih šansi već na startu meča, ali je golman domaćih Ležaja bio maestralan i nije dozvoljavao gostima da stignu do gola. Ipak, nije mogao celo poluvreme da izdrži u istom ritmu, a podrška od saigrača je izostala pa je Konjarnik do odlaska na odmor stigao do velikih tri gola prednosti, a strelci su bili Vanević, Vicić i Ljujić. Treba napomenuti da su sva tri gola pala u razmaku od samo četiri minuta pa je tim Milana Grahovca bio na ivici provalije i nazirala se katastrofa. Kada je na startu drugog dela igre Ljujić svojim drugim pogotkom u 23. minutu doneo četiri gola prednosti svojoj ekipi delovalo je da će se na ovom meču samo postaviti pitanje kojom razlikom će Banjica biti poražena. Tada se domaćin budi i uspeva da smanji prednost na 4:3, a strelci su bili Đokić, Jovanović i Radosavljević - Lazić! Snage za potpuni preokret ipak nije bilo jer je Janković u 35. minutu pogodio za 5:3 i tako rešio pitanje pobednika! Uspela je Banjica još jednom da smanji rezultat preko Ružičića samo minut kasnije i usledili su napadi domaćina, ali je tačku na meč, svojim trećim golom stavio Ljujić u samoj završnici. Na kraju, na zatvaranju sezone Treće futsal lige Beograda, Banjica - Konjarnik 4:6. Konjarnik je ovu sezonu završio na trećem mestu na tabeli sa 19 osvojenih bodova, isto koliko ima i drugoplasirani Palež, dok je Banjica završila peta sa 11 bodova manje.

Izvor: Facebook.com/ KMF Banjica Beograd