'VRTIĆ MIKIJA KAPELA' BOLJI OD GROČANSKOG: Odličan meč u hali 'Slodes', GFK bez snage za veliki preokret!

KMF Konjarnik Facebook.com/ KMF Konjarnik KMF Konjarnik

U meču devetog kola Treće futsal lige Beograda, Konjarnik je savladao Gročanski Futsal Klub rezultatom 5:4.

Posle početnog ispitivanja snaga obe ekipe i nekoliko šansi na obe strane, desilo se nešto što veoma često imamo prilike da gledamo na utakmicama Gročanskog - dva veoma jeftino primljena gola u roku od samo tridesetak sekundi, a u periodu između sedmog i osmog minuta. Strelac oba pogotka bio je Janković, prvi put posle duplog pasa sa Ljujićem, a drugi put spektakularnim solo prodorom kada se bukvalno ušetao u gol domaćih. Do odlaska na odmor Konjarnik je stigao i do trećeg gola posle kiksa i loše procene duge lopte golmana GFK-a Ljujić nije imao težak zadatak pa se i on ušetao u gol. U drugom delu igre kao ptica feniks su se iz pepela digli Gročanci i veoma brzo su stigli do izjednačenja. Strelci su bili Milosavljević, Gmizić i Paunović, a posebno lep pogodak bio je gol Pavla Gmizića koji je topovskim udarcem u stilu Aikarda umalo pocepao mrežu gola Konjarnika. Bili su u naletu domaći, a onda stara priča i 'dečije bolesti' izabranika Denisa Blagojevića dovele su do toga da Konjarnik iz dva kontra napada postigne dva gola i to preko Ljujića i Milovca pa tako uđe u mirniju završnicu. Uspeo je Milosavljević svojim drugim golom na meču da vrati nadu GFK-u da u poslednjem minutu može bar do zasluženog boda, ali se 'vrtić Mikija Kapela' odbranio i stigao do još jedne pobede. Nije bilo promena na tabeli posle ovog rezultata pa je tako Konjarnik i dalje trećeplasirana, a GFK šestoplasirana ekipa na tabeli Treće futsal lige Beograda. U poslednjem kolu Gročanski će u Obrenovac, na noge Paležu, dok će Konjarnik dočekati Banjicu.