ZRENJANINCI PALI U DERBIJU: Ivanjica savladala SAS za drugo mesto na tabeli posle jesenjeg dela šampionata!

KMF Ivanjica Facebook.com/ KMF Ivanjica KMF Ivanjica

U derbi meču poslednjeg kola Druge futsal lige Srbije Ivanjica je pred svojim navijačima bila bolja od SAS-a rezultatom 6:2.

Ovo je bila tačka na spektakularnu jesenju polusezonu koju su futsaleri Ivanjice odigrali i na kraju zasluženo zauzeli drugo mesto odmah iza Vranja. Odlično su krenuli domaći i na ovom meču i već u petom minutu Vukašinović je obradovao oko 200 navijača golom za 1:0. Do odlaska na odmor pogodio je i Radonjić u 17. minutu pa je Ivanjica na odmor otišla sa dva gola prednosti. Morali su izabranici Milivoja Batinice što pre da odgovore i to su uradili u prvom minutu nastavka kada je Šarenac pogodio za 2:1. To kao da je naljutilo domaćina koji je do kraja susreta pojačavo tempo i na kraju pobedio sa 6:2! Za Ivanjicu su pogađali još jednom Vukašinović, dva puta Kolaković i jednom Jovanović, dok je drugi pogodak za Zrenjanince postigao Rackov. Posle 11 odigranih utakmica u nikad zanimljivijoj Drugoj futsal ligi Srbije Ivanjica je drugoplasirana sa 21 bodom, dok je SAS peti sa istim brojem bodova, ali slabijom gol razlikom.