IVANJICA NE STAJE: Pao je i Ekonomist uz završnicu susreta kakvu ni Hičkok ne bi režirao!

KMF Ivanjica Facebook.com/ KMF Ivanjica KMF Ivanjica

Futsaleri Ivanjice još jednom su pokazali da nisu slučajno na prvom mestu na tabeli Druge futsal lige Srbije.

U beogradskoj hali IMR, savladali su Ekonomist sa 4:3 i tako nastavili da sanjaju svoj san o plasmanu u društvo najboljih. A kakva je bila utakmica? Spektakularna! Odmah na startu meča gosti su pokazali da se ne šale i stigli su do dva gola prednosti preko Milorada Kolakovića i Nemanje Vukašinovića u 4. i 6. minutu. Uspeo je Ekonomist da odgovori preko Milana Orovića i na poluvreme se otišlo sa rezultatom 2:1 za Ivanjicu. Goran Mandić je pogodio za gostujuću ekipu, a Vladimir Jovović za domaćina i u sam finiš susreta ušlo se sa rezultatom Ekonomist - Ivanjica 2:3. A onda - paklena završnica. Prvo je jedan od najboljih pojedinaca ovog susreta, iskusni Dejan Veličković postigao pogodak tridesetak sekundi pre kraja za, činilo se veliki bod za beogradsku ekipu. Sa centra su krenuli gosti i brzo su izgubili loptu, a da nevolja bude veća, u nedostatku snage Goran Mandić je ostao na polovini Ekonomista. Kontru je poveo Aleksić, imali su Beograđani igrača više u napadu, ali su izgubili loptu koja se odbila do Mandića, a on ovaj poklon nije propustio. Savladao je Filipa Grujića i desetak sekundi pre kraja doneo je gostima nova tri boda. Posle sedam odigranih kola Ivanjica se i dalje nalazi na prvom mestu na tabeli sa šest pobeda i jednim porazom, dok je Ekonomist šesti sa devet osvojenih bodova.