Šampion bez greške

Valjenko doneo preokret

Ekonomac – Novi Pazar 6:3 (5:2)

Video sa utakmice ovde

Kragujevac. SC Jezero. Gledalaca: 300. Sudije: Goran Radulović (Prokuplje), Aleksandar Minić (Knjaževac).

Strelci: Valjenko u 3. i 11, Jovanović u 15, Da Silva u 15, Rnić u 20, Pršić u 23. za Ekonomac, a Cvetanović u 2, 19. i 28. Minutu za Novi Pazar. Žuti kartoni: Karišik, Redžović (Novi Pazar). Namolivanje prekršaja: Ekonomac 5 (2-3), Novi Pazar 9 (4-5).

EKONOMAC: ANTONIĆ, RNIĆ, STOJKOVIĆ, IVANKOVIĆ, RISTIĆ, Rakićević, Matijević, Da Silva, Janjić, Ramić, Jovanović, Pršić, Aleksić, Valjenko.

NOVI PAZAR: RAŠLJANINM REDŽOVIĆ, CVETANOVIĆ, SADOVIĆ, BIHORAC, Slavković, Radetinac, Mujević, Mušović, Mutavdžić, Karišik, Micić.

Šampion Srbije nije imao većih problema sa kandidatom za niži rang iz Pazara. Gosti su samo uspeli da prvi na meču postignu gol, nakon preciznog udarca ispostavilo se na kraju trostrukog strelca Cvetanovića. Kad se meč lomio u prvom poluvremenu odgovornost je preuzeo Valjenko i sa dva gola doveo domaćina do prednosti.

Kragujevčani su bili jači nakon sticanja pravo igranja za povratnika Janjića i brazilca Da Silvu.