Temerinci sami na vrhu tabele

Odigrano je i kompletno 3. kolo Druge futsal lige Srbije, grupa Vojvodina, a postignuti su sledeći rezultati:

Apatin pobedio u foto finišu

Srbobran: Srbobran – Viking (Ruma) 2:4,

Apatin: Apa futsal – Kraljevićevo (Kačarevo) 5:4,

Ruski Krstur: Hajduk (Kula) – Forum (Vršac) 5:5, i

Novi Sad: Internacional – TFK (Temerin) 4:6.

Još u petak su odigrane dve utakmice.U uvodnoj utakmici ekipa Srbobrana je pokazala dva lica, u prvom su izabranici trenera Maglajčevića odigrali odlično i poveli su sa 2:0 protiv Vikinga, ali u nastavku sledi druga priča... Rumljani preuzimaju inicijativu i potpuno okreću rezultat u svoju korist. Ako se doda da je vratar domaćih Gluščević imao još 6-7 odbrana onda se tek vidi koliko je Viking u nastavku bio bolji i zasluženo slavio sa 2:4. Apatinci su sa iskusnom ekipom Kraljevićeva iz Kačareva odigrali vrhunsku utakmicu i na kraju ipak osvojili sva tri boda. Hajduk je uslovno rečeno na domaćem terenu u Ruskom Krsturu remizirao sa jednim od glavnih kandidata za vrh tabele Forumo iz Vršca 5:5. Hala u Kuli se još renovira pa je već gotovo izvesno da će igrači iz Kule igrati celu jesenju polusezonu u Ruksom Krsturu. I u nedelju je u maloj dvorani Spensa, odigran derbi meč između domaćeg kmf Internacionala i TFK iz Temerina. Gosti su zasluženo pobedili i usamili se na čelu tabele. Slobodna je bila ekipa kmf Bečej 2003.

Na čelu tabele je TFK iz Temerina sa sve tri pobede, a Temerince prati Viking sa 7, i Internacional sa 6 bodova, zatim sledi grupa timova sa po tri osvojena boda – Srbobran, Bečej 2003, i Apa futsal, zatim Forum sa samo dva nerešena rezultata, pa Hajduk sa jednim osvojenim bodom i Kraljevićevo iz Kačareva sa sva tri poraza. Biće veoma neizvesna trka za prva tri mesta koja vode u viši rang, tj. prvak će obezbediti elitni rang a drugoplasirana i trećeplasirana ekipa će obezbediti mesto u jedinstvenoj futsal ligi Srbije.