Banner Top

Log in
A+ A A-

U Sloveniji poznati polufinalisti 1.SFL

U petak su se kao što je i bilo najavljeno završile četvrtfinalne utakmice gde su gosti potvrdili nadmoć i već u drugoj utakmici overili prolaz u polufinale. Tako je u Tolminu Dobovec tek u drugom poluvremenu slomio otpor domaćina i slavio sa 2:1, u Sevnici je Litija potvrdila bolju formu od domaćina i i savladala ih sa 5:1. Benedikt je već u prvom poluvremenu imao zaostatak od 3:1 i bilo je teško vratiti se u igru pa je tako konačan rezultat bio 5:2 u korist Oplasta. I u četvrtom meču gde su se sastali Bronx i Maribor je već u prvoj rundi bilo jasno ko je favorit i tako posle prvih 6:2 u korist Maribora sada slavio sa 7:2 i tako ekspresno osigurao polufinale.

1.SFL, četvrtfinale, 2. utakmica, 25.3

KMN Puntar – Dobovec Pivovarna Kozel 1:2 (1:0)
1:0 Kos (12.), 1:1 Mordej (28.), 1:2 Vrabel (31.) 

KMN Bronx Škofije – Maribor Proen  2:7 (1:4)
0:1 Klinc (3.), 0:2 Kraljič (7.), 0:3 Totošković (12.), 1:3 Stipaničev (19.), 1:4 Kraljič (20.), 1:5 Klinc (37.), 1:6 Jandrić (37.), 2:6 Zajc (38.), 2:7 Totošković (40.)

Potočje projektiranje Sevnica – FC Litija 1:5 (0:2)
0:1 Ručna (4.), 0:2 Ručna (17.), 0:3 Hasanbegović (29.), 0:4 Gregorič (31.), 0:5 Pertič (35.), 1:5 Koprivnjak (39.)

KMN Benedikt – KMN Oplast Kobarid 2:5 (1:3)
0:1 Ručna (9.), 1:1 Senekovič M. (13.), 1:2 Damiš (15./ag), 1:3 Sovdat (20.), 1:4 Ručna (24.), 2:4 Drašak (29.), 2:5 Ručna (40.)

 

1. SFL, četvrtfinale, 1. utakmica 18.3

KMN Oplast Kobarid – KMN Benedikt 5:3 (0:1)
0:1 Klemenčič (13.), 1:1 Širok (21.), 2:1 Sovdat (24.), 3:1 Vulikič (28.), 4:1 Lenarčič (28.), 5:1 Vulikič (33.), 5:2 Drašak (36.), 5:3 Škerget (37.)

FC Litija – Potočje projektiranje Sevnica 7:0 (4:0)
1:0 Ručna B. (10), 2:0 Gregorič (14.), 3:0 Jelič (18.), 4:0 Šturm (28.), 5:0 Gregorič (31), 6:0 Hasanbegovič (32.), 7:0 Pertič (35.)  

Dobovec Pivovarna Kozel – KMN Puntar 2:1 (1:0)
1:0 Kroflič (20.), 1:1 Kragelj (29.), 2:1 Vrhovec (38.)

 

17.3.
Maribor PROEN - KMN Bronx Škofije 6:2 (1:2) 
1:0 Fetič (8.), 1:1 Peroša (8.), 1:2 Kolar (17.), 2:2 Čeh (22.), 3:2 Jandrič (26.), 4:2 Fetič (33.), 5:2 Totoškovič (36.), 6:2 Fetič (38.)