Pregled 15. kola 1.SFL

Donosimo vam pregled 15. kola 1. SFL!

Akutalni prvak FutureNet Maribor uspješno je započeo posljednju trećinu nacionalnog prvenstva. U 15. kolu SFL (regularni dio završava nakon 18. kola) je s 8:1 porazio novaka u ligi, Ivančna Gorica. Pojačanje iz Srbije, Miloš Stojković postigao je tri pogotka, dva je dodao Jovan Lazarević, a jedan Marinko Šamija. Nakon odlaska Nikole Jandrića, novi kapetan prvaka bio je Uroš Kroflič.

Bronx je došao do remija u sezoni. Bod je osigurao iskusni Slaven Radišković, koji je u posljednjoj minuti pogodio za 1:1. Domaćin, Sevnica vodio je od 19. minute, kada je Domen Krnc poentirao za 1:0.

Prvo mjesto 1.SFL preuzeo je Dobovec Pivovarna Kozel, koji je pobijedio Benedikt Avtodeli Dzauš sa 3:0. Gostujuću mrežu igrači trenera Kujtima Morine načeli su u drugom poluvremenu, a na kraju su slavili s 3:0.

Susret Siliko Futsal - Litija je odgođen!

1. SFL, 15. krog, 9.2.

KMN Sevnica – KMN Bronx Škofije 1:1 (1:0)
1:0 Krnc (19.), 1:1 Radiškovič (40.)

FC Ivančna Gorica – FutureNet Maribor 1:8 (0:4)
0:1 Stojković (3.), 0:2 Markić (6.), 0:3 Markić (16.), 0:4 Lazarević (18.), 0:5 Šamija (25.), 0:6 Vrabel (33.), 1:6 Lesjak (37.), 1:7 Stojković (39.), 1:8 Stojković (40.)

Dobovec Pivovarna Kozel – Benedikt Avtodeli Džauš 3:0 (0:0)
1:0 Čujec (24.), 2:0 Vojsk (28.), 3:0 Jurić (34.)