Makedonski derbi završen bez pobednika

Makedonski derbi završen bez pobednika Kmf Veles fb

Na prvoj utakmici, na dobro popunjenom terenu u Velesu, od tri koliko će ova dva protivnika odigrati, postignutim rezultatom mogu više biti zainteersovani gosti iz Skoplja.

Najava derbija

Sve je dobro krenulo za ekipu Velesa, već u prvih par minuta imali su prednost od dva pogotka golovima Ferida Agusija i Dragana Petrovića. Prednost za Veles na kraju poluvremena iznosila je 3:1, jer su se u strelce upisali kapiten Velešana Levevski, a nadu Shkupiju vratio je reprezentativac Erkan Seferi.

U nastavku Shkupi je smogao snage i pogotcima Seferija i Ivana Sotirovskog stigne do velikog boda.

Krajnji rezultat 3:3. Dve neporažene ekipe, koje dele prvu poziciju na tabeli sa istim brojem bodova, imaće prilike da se susretnu još dva puta u ligi, jer se igra trokružni sistem.