CRNICA NAMUČILA ŠAMPIONA: Novo Vrijeme Apfel u spektakularnom meču bolje od ekipe iz Šibenika!

Novo Vrijeme Apfel Facebook.com/ Novo Vrijeme Apfel Novo Vrijeme Apfel

Na zatvaranju prvog kola HMNL-a, šampion Novo Vrijeme Apfel uz dosta muke stigao je do trijumfa protiv Crnice.

Nakon početnog ispitivanja snaga, Crnica blickrigom stiže do dva gola prednosti. Autogol Dudua u 14. minutu doveo je goste u vođstvo, a prednost je duplirao Josip Vukičević minut kasnije. Ipak, do odlaska na odmor domaćin stiže do izjednačenja golovima Musinova i Dudua u 16. , odnosno 19. minutu. Na startu drugog dela igre Kazazić pogađa za 3:2, ali Crnica stiže do preokreta preko Josipa Vukičevića koji je sinoć bio raspoložen za igru i kompletirao je het trik golovima u 27. i 29. minutu. Tu nije bio kraj uzbuđenjima jer je prvo Duje Bajrušović izjednačio u 32. minutu, a zatim su Perić i Dudu isključeni u 37. minutu igre. U istom minutu Lukas pogađa za 5:4, a Kazazić dobija drugi žuti karton, ali Crnica nije iskoristila prednost igrača više i Novo Vrijeme Apfel upisalo je pobedu na startu sezone! Ako se po jutru dan poznaje biće ovo jako zanimljiva sezona u 1. HMNL-u, a evo i tabele posle prvog odigranog kola, uz napomenu da je Alumnus dobio tri boda za 'zelenim stolom' protiv MNK Split: