Split Tommy pobjedom nad Alumnusom preuzeo vrh 1.HMNL!

U posljednjem susretu 17. kola 1.HMNL, Split Tommy slavio je na gostovanju kod Alumnusa.

Na prvi pogodak čekali smo do 3. minute kada najbolji igrač gostiju Novak trese mrežu za 0:1. Četiri minute kasnije novi pogodak u mreži domaćih. Ovog puta mrežu Solde pogodio je slovenski reprezentativac, Matej Fideršek. U idućoj minuti Fideršek svojim drugim pogotkom povisuje na 0:3. Nekoliko trenutaka kasnije Alumnus je preko Pajalića smanjio na 1:3. U 11. minuti novi pogodak za Split Tommy, u listu strijelac upisao se i Luka Perić pogotkom za 1:4.

U nastavku mreže su dugo mirovale, sve do 35. minute kada Pajalić svojim drugim pogotkom smanjuje na 2:4. Sve dileme rješava Ante Ćorluka pogotkom dvije minute prije kraja susreta za konačnih 2:5!

ALUMNUS ZAGREB - SPLIT TOMMY 2:5 (1:4)

ALUMNUS ZAGREB: Soldo, Matković, Ilić, Alfeldi, Ledinščak, Arkulin, Žuvela, Durlen, Pajalić, Davidović, Herceg, Borković

SPLIT TOMMY: Luketin, Ćorluka, Suton, Perić, Novak, Čizmić, Kosor, Grcić, Ivanković, Đuraš, Fideršek, Marić

STRIJELCI: 0:1 Novak 3, 0:2 Fideršek 7, 0:3 Fideršek 8, 1:3 Pajalić 8, 1:4 Perić 11, 2:4 Pajalić 35, 2:5 Ćorluka 39