Luka Suton odveo Vrgorčane do pobjede protiv Nacionala!

Luka Suton odveo Vrgorčane do pobjede protiv Nacionala! FC Split Tommy

U jedinom današnjem susretu 17. kola 1.HMNL, Vrgorac je teže od očekivanog savladao Brod 035.

Na prvi pogodak čekali smo do 5. minute kada domaćin dolazi do vodstva. Mrežu Milanović zatresao je Ante Kraljević. Tri minute kasnije Gačić pogotkom vraća stvari na početak. Minutu prije kraja prvoga poluvremena mladi Gašpar donosi novo vodstvo Vrgorcu!

KAJFEŠ DONIO REMI OSJEČANIMA!

Gosti se i drugi puta vraćaju u susretu u 32. minuti kada preko Tomića dolaze do 2:2. No minutu kasnije Vrgorčani dolaze i do trećeg vodstva. Ovog puta mrežu gostiju pogodio je Luka Suton.

NA KRILIMA DUDUA MAKARANI SAVLADALI USPINJAČU!

VRGORAC - BROD 035 3:2 (2:1)

VRGORAC: Herceg, Kraljević, Suton, Stanković, Gašpar, Raos, Rašić, Pervan, Kozarić, Vuković, Jurjević, Zloić, Martinac

BROD 035: Milanović, Gačić, Tomić, K. Ferić, Soldo, Ivanagić, Pleše, T. Ferić

STRIJELCI: 1:0 Kraljević 5, 1:1 Gačić 8, 2:1 Gašpar 19, 2:2 Tomić 32, 3:2 Suton 33,