Makarani oslabljeni savladali Uspinjaču!

U posljednjem današnjem susretu, Novo Vrijeme Apfel slavilo je na gostovanju kod Uspinjače.

ALBONA POTPIĆAN 98 UPISALA VELIKU POBJEDU!

Susret bolje otvaraju gosti te već u 3. minuti dolaze u vodstvo preko Dudua. Četiri minute kasnije isti igrač podiže vodstvo gostiju na 0:2. U 12. minuti već je 0:3, a strijelac je Marin Musinov. Do kraja poluvremena domaći su preko Čirjaka smanjili na 1:3.

PRGOMET DEVET SEKUNDI PRIJE KRAJA DONIO BOD FUTSAL DINAMU!

U 24. minuti gosti ponovno vode sa tri pogotka razlike, mrežu Pavlića ovog je puta pogodio mladi Nižetić. U istoj minuti Toth smanjiva na 2:4. Minutu kasnije kapetan gostiju Vuković poentira za 2:5. No domaći se ne predavaju već u razmaku od tri minute dva puta tresu mrežu Hercega. Oba puta pogodio je ponajbolji igrač Uspinjače, Silvio Toth!

KAJFEŠ OSIGURAO REMI OSJEČANIMA!

USPINJAČA ZAGREB - NOVO VRIJEME APFEL 4:5 (2:3)

USPINJAČA: Pavlić, Gašparinčić, Mravunac, Jakovljević, Obšivač, Toth, Brkić, Čirjak, Janeš, Tomić, Starčević, Baričević, Vuk

NOVO VRIJEME APFEL: Herceg, Vuković, Sokol, Kazazić, Pašalić, Musinov, Eduardo Farias de Souza, Andrijašević, Gudelj, Nižetić, Bašković

STRIJELCI: 0:1 Dudu 3, 0:2 Dudu 7, 0:3 Musinov 12, 1:3 Čirjak 17, 1:4 Nižetić 24, 2:4 Toth 24, 2:5 Vuković 25, 3:5 Toth 31, 4:5 Toth 34