Split nanio Crnici prvi poraz na domaćem terenu!

Split nanio Crnici prvi poraz na domaćem terenu! FC Split Tommy

U susretu 10.kola 1.HMNL, Split Tommy je na gostovanju kod Crnice slavio rezultatom 1:4!

Susret bolje otvara Crnica te u 3. minuti susreta preko Perišića dolazi do vodstva. Odgovor Splita stižu brzo, ali udarac Marića odsjeda na gredi vrata Miškovića. U 11. minuti reprezentativac Hrvatske, Luka Perić vraća stvari na početak. Do kraja poluvremena bilježimo još kontru Crnica 3 na 1, gdje udarac Radića brani Luketin.

U 24. minuti nakon auta, Split Tommy dolazi do vodstva, a strijelac je Ćorluka. Dvije minute kasnije nakon još jednog auta na asistenciju Ćorluke pogađa Suton. Do kraja susreta pobjedu Split Tommy potvrdio je mladi Filip Kosor.

CRNICA - SPLIT TOMMY 1:4 (1:1)

CRNICA: Mišković, Pavić, Mijat, Perišić, Radić, Radaj, Jurin, Žumberac, Marčić, Škugor, Vuković, Ljubić, Šamija, trener: Jelovčić

SPLIT TOMMY: Luketin, Suton, Perić, Marić, Novak, Kosor, Grcić, Ćorluka, Jukić, Tešija, Sekulić, trener: Acosta

STRIJELCI: 1:0 Perišić 3, 1:1 Perić 11, 1:2 Ćorluka 24, 1:3 Suton 26, 1:4 Kosor 36