Crnica slavi prvu pobjedu u 1.HMNL!

U premijernom nastupu na domaćem terenu u 1.HMNL, Crnica je upisala uvjerljivu pobjedu nad Alumnusom 7:2!

U prvom poluvremenu vidjela se mala nervoza kod domaćih. No sve je to palo u vodu u 13. minuti kada ponajbolji igrač Crnice, Nikola Pavić pogađa za 1:0. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao te se na predah otišlo s minimalnim vodstvom Crnice.

U nastavku smo vidjeli pravu golijadu! Prvo je Pavić u 24. minuti povisio na 2:0 da bi šest minuta kasnije Šamija pogodio za 3:0. U 33. minuti Alumnus preko Pezelja stiže do smanjenja vodstva. Dvije minute kasnije Vuković ponovno podiže na +3 za Crnicu. Nadu Alumnusu vraća Davidović koji pogađa za 4:2, no više od toga gosti nisu mogli. Do kraja susreta vidjeli smo tri pogotka u mreži Alumnusa. Dva puta je pogodio sjajni Pavić dok je jedan dodao Perišić.

CRNICA - ALUMNUS ZAGREB 7:2 (1:0)

CRNICA: Mišković, Pavić, Mijat, Perišić, Šamija, Radaj, Bura, Žumberac, Ćaleta Car, Škugor, Vuković, Ljubić, Perić, Radić, trener: Jelovčić

ALUMNUS ZAGREB: Soldo, Davidović, Ilić, Tadić, Ledinščak, Vurnek, Matković, Durlen, Ukalović, Cota, Pezelj, Alfeldi, trener: Ungarov

STRIJELCI: 1:0 Pavić 13, 2:0 Pavić 24, 3:0 Šamija 30, 3:1 Pezelj 33, 4:1 Vuković 35, 4:2 Davidović 37, 5:2 Pavić 37, 6:2 Pavić 39, 7:2 Perišić 39